reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

w rodzinie mojego mężą tradycją jest że pierworodny syn drugie imię ma po ojcu , mi ta tradycja nie przeszkadza, więc ok, jakby miało być pierwsze to no way :)
 
reklama
Cześć, ja mam problem bo mi się żadne zenskie nie podoba. Już w ostateczności Nina albo Ida (moje trzecie). Mój facet odmawia i nie podaje póki co żadnej alternatywy...-.- jestem w kropce?
 
w rodzinie mojego mężą tradycją jest że pierworodny syn drugie imię ma po ojcu , mi ta tradycja nie przeszkadza, więc ok, jakby miało być pierwsze to no way :)
U mojego męża w rodzinie też dzieci mają drugie po rodzicu. Nasz córka też ma moje na drugie,jak będzie syn będzie miał męża. Tylko nie wiem czy drugiej córce też dam drugie moje.
 
U mojego męża w rodzinie też dzieci mają drugie po rodzicu. Nasz córka też ma moje na drugie,jak będzie syn będzie miał męża. Tylko nie wiem czy drugiej córce też dam drugie moje.


U mnie też tak jest, starsza córcia jest Maja Katarzya a modszej dałam imię po chrzestnej (mojej ukochanej siostrze) - Milena Agnieszka :-)

Synek na pewno na drugie będzie miał Marcin, po mężu, ale choć Igor mi się podoba, to zawsze chciałam mieć synka Piotrusia.........
 
Z Filipka raczej nici więc muszę kombinować imię dla księżniczki :-) :). Te które najbardziej mi się podobały noszą już moje córki :-D.
Podoba mi się jeszcze Laura i Lilianka, ale mąż marudzi, chce Zuzię, ja z kolei nie mogę się zgodzić bo to imię zbyt popularne u nas. Ostatnio jeszcze Iga mi się spodobała, ale pan tata też kręci nosem.
Daria też śliczne ale jakie jest zdrobnienie od Darii?
Jeszcze Kornelia w czołówce , Nela fajnie :-) :)
 
Liliana też jest teraz bardzo popularne. Mi sie kiedyś bardzo podobało Nela :) Dalej mi sie podoba, ale Pola bardziej :)
 
Mi się Liliana podoba, ale siostra męża ma;)
U nas chyba wreszcie impas i będzie Wiktoria :)
 
W mojej okolicy, ani rodzinie nie ma żadnej Lilianki właśnie.
Tak samo jak Lena, mojej dwulatki imię, każdy mówi, ze popularne, ale u nas nie ma żadnej ani w rodzinie , ani w okolicy.
Ale Nela to zdrobnienie od Kornelki czy jako oddzielne imię po prostu Nela?
 
reklama
Z Filipka raczej nici więc muszę kombinować imię dla księżniczki :-) :). Te które najbardziej mi się podobały noszą już moje córki :-D.
Podoba mi się jeszcze Laura i Lilianka, ale mąż marudzi, chce Zuzię, ja z kolei nie mogę się zgodzić bo to imię zbyt popularne u nas. Ostatnio jeszcze Iga mi się spodobała, ale pan tata też kręci nosem.
Daria też śliczne ale jakie jest zdrobnienie od Darii?
Jeszcze Kornelia w czołówce , Nela fajnie :-) :)
Dusia,Doncia:biggrin2:
W mojej okolicy, ani rodzinie nie ma żadnej Lilianki właśnie.
Tak samo jak Lena, mojej dwulatki imię, każdy mówi, ze popularne, ale u nas nie ma żadnej ani w rodzinie , ani w okolicy.
Ale Nela to zdrobnienie od Kornelki czy jako oddzielne imię po prostu Nela?
jako osobne imie:)
 
Do góry