reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
DIa mnie imię nr 1 dla chłopca to Feliks, następne Borys, Eryk, Igor. Niestety wszystkie zostały odrzucone przez mojego męża. Jego propozycja to Cyprian. Ale opis imienia zniechęcił nas do niego. Przez jakiś czas w grę wchodził Teodor ale na razie stanęło na imieniu Jeremi.
Nie chciałam imienia zbyt popularnego ani takiego, które na co dzień używa się w formie zdrobniałej.
 
DIa mnie imię nr 1 dla chłopca to Feliks, następne Borys, Eryk, Igor. Niestety wszystkie zostały odrzucone przez mojego męża. Jego propozycja to Cyprian. Ale opis imienia zniechęcił nas do niego. Przez jakiś czas w grę wchodził Teodor ale na razie stanęło na imieniu Jeremi.
Nie chciałam imienia zbyt popularnego ani takiego, które na co dzień używa się w formie zdrobniałej.

Jeremi jest przepiękne. Ja chcialam Zacharego ale mam dziewczynkę :) ..może Sahara;D DDD hahah
 
Hej Wam,

U nas bedzie synek i bedzie Franek :) jakoś od początku nam sie podobało zanim w ciąże zaszłam :) tak sie przyzwyczaiłam do Franusia ze juz inaczej sobie nie wyobrażam :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie chciałam imienia zbyt popularnego ani takiego, które na co dzień używa się w formie zdrobniałej.

Mam podobne zdanie. Od Tomka siostra ma Jakuba, ale całe życie słyszę tylko "Kuba to Kuba tamto" i jak przyszło mi do pisania zaproszeń to mielismy dylemat jak on w końcu ma na imię ;/
 
Hej. My będziemy mieli drugiego synka. Cieszymy się, ze się udało ale w głębi serca chyba oczekiwaliśmy córeczki bo u nas w rodzinie nie ma malutkich dziewczynek. Ale najważniejsze aby był zdrowy. Nasz pierwszy synek ma na imię Maksymilian ale do świętego mu daleko. A nasz drugi synek będzie miał na imię Karol. Choć podoba mi się też Jan i Aleksander.
 
Mam w rodzinie przesłodka Gabrysię! Na początku średnio to imię mi się podobało a teraz za to bardzo :) chyba dlatego, że jest śliczna i kochana :) mówimy do niej Gabi zazwyczaj
 
Chyba jednak męża Marysia przejdzie, rodzina cała też po jego stronie :) moja mama wniebowzięta bo ś.p. babcia była Marianna ale każdy mówił Maria albo Marysia.
 
reklama
Do góry