reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Hehe noo :) I połączenie tych dwóch imion ładnie brzmi.

A ja nie wiem co u nas z tym drugim imieniem i chyba nie będziemy dawać :( u mnie w rodzinie tradycja że się po dziadkach daje i zawsze tak sobie to wyobrażałam.
Ale nasze mamy obydwie mają na imię Grażyna i hehe mi się strasznie nie podoba to imię tak szczerze mówiąc (wybaczcie wszystkie Grażynki ;) ).
A z ojcami mamy trudne relacje, z mojego M ojcem to jeszcze, ale po moim bym na pewno nie chciała dać. No a co jak będzie dwóch chłopców u nas (np teraz i kolejne dziecko). To głupio dać po jednym dziadku a po drugim nie.
Myślałam o tym żeby dać po nas imiona ale czy to nie zbyt... narcystycznie? :D Któraś z Was tak daje?
 
Agula, bardzo ładne imiona wybraliście :)

kamejka, u nas tylko jedno będzie.. choć planowaliśmy dwa.
Mieliśmy pomysł na początku by dać dwa imiona jedno norweskie i jedno polskie, ale później wpadlismy na pomysł, by syn sam sobie wybrał drugie imię jak będzie nastolatkiem. Tak w ramach zamiast bieżmowania, które tu młodzież bardzo hucznie obchodzi, żeby też miał jakąś swoją uroczystość :)
 
Mój mąż ma po tacie. Chciał Małemu też po dziadku, ale mi się nie podoba i namawiam go, żeby po nim miał właśnie. Więc na ten moment będzie po tatusiu ;)
 
Agula hehe to Ty odwrotnie, na pierwsze dajesz tak jak sama masz na drugie ;)

Kurczę to może my też damy po nas... Pogadam z M!
 
reklama
Do góry