reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

kamejka - a u nas jest tradycja, że pierworodne dostaje drugie imię po rodzicu. Czyli moja najstarsza córcia jest Maja Katarzyna. Druga córcia jest Milena Agnieszka ( po mamie chrzestnej, a mojej ukochanej siostrze). Teraz będzie Igor Marcin - drugie imię po tatusiu :)
 
reklama
No właśnie mój M nie chce dawać drugiego bo mówi że to tylko problemy w papierach z tym bo nie wiadomo kiedy podawać drugie a kiedy nie. Ja tam jakoś nigdy z tym problemu nie miałam. Oczywiście ja mówię tylko w odniesieniu do PL
 
My też dajemy jedno imię i jesteśmy co do tego zgodni. Ja mam jedno, mój mąż ma dwa ale twierdzi, że nigdy drugie imię mu się nie przydało i uważa że jest niepotrzebne.
Tylko teściowa zawiedziona .
 
Zdecydowanie bardziej jestem za Teodorem. Bardzo mi się to imię podoba ale u nas odpadło bo na co dzień byłby Teo, a wole imiona ma co dzień nie zdrabniane.
 
reklama
Do góry