reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Ja też wybralabym Aleksandra:-)
Co do dwóch imion to tylko więcej pisania w dokumentach,my nie dajemy.i tak się go nie uzywa,chyba że są jakieś tradycje rodzinne jak u Kkasiulki to ok:-)

U nas w rodzinie jedno dziecko ma po tatusiu i wszyscy mówią w ramach odróżnienia od ojca - mały Paweł mimo że już ma chłopiec 7 lat i glupio to trochę brzmi:-/
 
Iwona, mi bardziej leży Aleksander.

U nas będą 2 imiona. Nie mogliśmy się zgodzić z mężem, po czyim dziadku dostanie. Ja chciałam po moim Michał Franciszek, a mąż po swoim Zygmunt. Wreszcie córa powiedziała, że będzie Michał Jan. Ja się ucieszyłam, bo tak miał na imię mój pradziadek, ale milczę i nie mówię o tym mężowi, bo będzie chciał dać po swoim pradziadku na przekór. Powiem mu dopiero, jak już młody będzie zarejestrowany w urzędzie :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
panna_migotka a córka ma drugie imię? Jeśli tak to po kim? Jeśli po kimś od Twojej strony to sprawiedliwiej będzie synowi dać po kimś ze strony męża, i na odwrót ;)
 
reklama
U nas też tylko jedno będzie. Syn ma jedno, ja mam jedno, mąż dwa i czasem się wkurza, bo nie wie czy je wpisywać czy nie.. Więc córa nie ma wyboru i też tylko jedno [emoji3]
Dla mnie Teoś nr 1 ale Aleksander też ładnie..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry