reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

_Hope

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2013
Postów
925
Pewnie pomyślicie , ze jest trochę za wcześnie, ale macie już może jakieś typy imion? :-).

My tak wstępnie tzn ja bo męża nie pytałam o zdanie :-D

chłopczyk Filip
dziewczynka Lilianka
 
reklama
Lilianka zawsze mi się podobała ale mąż nigdy się nie zgodzi :(
My mamy pewny tym dla dziewczynki Będzie Natalia Karolinka :) Karolinka po swojej prababci a mojej ukochanej babci.
Dla chłopczyka podoba mi się Dominik ale mąż mamrze :) może Dariusz drugim będzie Franciszek po moim tacie :)
 
Dla chłopczyka będzie imię Michał, natomiast dla dziewczynki problem, bo na początku chciałam Kaję, ale mój tato i koleżanka próbują mi wyperswadować. Zaproponowałam więc Julię, ale z kolei córa chce Kaję i koniec (a najlepiej Gaję, ewentualnie Idę, ale Iga i Ida to już byłaby przesada :-p). Najprościej byłoby, gdyby urodził się chłopiec, bo coś czuję, że z imieniem dla dziewczynki będzie ciężko. Musi być coś krótkiego, pasującego do długiego nazwiska.

P.s. Wieczorem padła nowa propozycja - Ada.
 
Ostatnia edycja:
Ehhh tyle sie napisalam i nie dodalo mi postu :/

U nas za to problem z imieniem dla chlopca.. mamy dwa kryteria jedno takie ze imię musi byc na litere "M" a drugie to imie musi być międzynarodowe tzn. Łatwo wypowiadalne dla grekow :p i tak jak dla dziewczynek mamy duzo ktore nam sie podobaja to dla chlopca brak.. podoba mi sie np Mikołaj ale grek tego imienia nie wypowie i zastspi ichnym Mikołajem czyli Nikolas a to jak dla mnie juz calkiem inne imię.
 
Dla chlopca na pewno będzie Staś po ukochanym dziadku męża, dla dziewczynki najprawdopodobniej Liliana ale to jeszcze w kwestii dyskusji :)
 
U nas dziewczynka najprawdopodobniej Alicja lub ewentualnie Natalka.
Z imieniem dla chłopca gorzej, bo wszystkie najfajniejsze już noszą mężczyźni od strony męża a nie chcemy by się nazywał identycznie jak ktoś z bliskiej rodziny :) Myślimy nad imionami Artur i Paweł, ale nie jestem pewna czy brzmią dobrze z nazwiskiem ;)
Oczywiście to się może jeszcze milion razy zmienić :p
 
Kamajka a jakie to te fajne męskie w bliskiej rodzinie? Moze nas zainspirują? Ja mam w bliskiej rodzinie Julkę bardzo mi sie podoba, ale z tych samych względów odpada.
 
reklama
Do góry