reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

oj jak mi się kiedyś podobało imię Maksymilian a później kuzynka maksiem nazwała swojego bokserka :(
Kitana to nic:) przeczytałąm kiedyś tekst załamanej dziewczyny spodziewającej się dziecka,że mąż jej jeszcze za kawalera, jeszcze nawet jej nie znał, obiecał przyjacielowi że syna nazwie imieniem jakiejs postaci z Tolkiena i teraz ta obietnica ważniejsza jest niż nerwy i zdanie jego żony. W domu hałas o to i on nie odpuszcza bo ileś lat temu obiecał,, a imię tragiczne
dla mnie to jest głupota i niedojrzałość faceta.....
to jest dziecko jego i jego żony a nie jakiegoś przyjaciela.......
 
reklama
Julita zgadzam się...to szczeniackie zachowanie.
Ja z Tomkiem też jeszcze nie doszliśmy do porozumienia, ale on na pewno nie będzie wymyślał czegoś czego ja nie będę w stanie zaakceptować.
 
Mi też Szymek.
A za mną chodzi jeszcze Karolinka:)
Podejmę decyzję, jak ją zobaczę. Wiktoria czy Karolinka....
 
reklama
Do góry