reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lutowych maluszkow

reklama
Ja dziś powiedziałam starszemu synowi o dzidzi w brzuszku i zaraz zaczął szukać imion :-D Uwaga, poniżej jego propozycje:
Isildur
Arathorn
Legolas
Galadriela
Eris
 
to i ja się dołączę :)

dla córki od dawna mam imię: Marianna :)
dla synia no mnie się bardzo podoba Ignacy i Julian, ale mój mąż taki niezdecydowany, On w ogóle wymienia jakieś "inne" typu: Idzi, Roch, Żelisław - ale to raczej żarty;-)
 
Jeśli będzie dziewczynka to Natalia ewentualnie Pola.
Z chłopcem mamy problem, póki co Julian albo Paweł, ale nie jestem przekonana...
 
Wczoraj zaczęliśmy rozmawiać o imionach. Oj, cieżko będzie :-p Nic nam sie nie podoba. No i tak wstępnie:

Dziewczynka - Agatka
Chłopczyk - ??????

Na szczęście mamy jeszcze dużo czasu, aby coś znaleźć ;-)
 
u nas dziewczynka LENA
a chlopak... hmmm maz wymyslil EATHAN (itan) ale do mnie to nie przemawia, wiec myslimy dalej... Raphael to moja propozycja ale nie jestem do konca przekonana ;)
 
to i ja się wypowiem .... od zawsze chcieliśmy Olę ale teraz już nie wiem, mamy kilka propozycji dla dziewczynki: Daria, Lena, Nela, mi się bardzo podoba Weronika ale mój m nie chce nawet słyszeć :( no i Alicja mi się podoba.

Dla chłopczyka jest ciężej bo mi się mało podoba...m by chciał Maćka ale ja nie ;p no i myślimy o Maksymilianie... nie wiem... ciężko chyba będzie.
 
reklama
Mnie się bardzo podobają Polskie proste imiona bez wymyślania :-) rosyjskie tez mi się podobają typu Nadia, Lena ale mężowi nie :-D
Mój M się uparł na Janka i inne pewnie nie wejdzie w grę dla chłopca choć podobają mi się takie jak: Hubert, Leon a dla dziewczynki to mamy dylemat i żadnego pewnego typu :-d
 
Do góry