reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lutowych maluszkow

A ja powiem wam że niby nie znam płci ale jakoś tak się nastawiłam na córcie że nawet nie wymyślam tak na powaźnie imienia dla chłopca
dla dziewczynki mamy Natalia Angelika Nadia Nicola a dla chłopca Kubuś może Krystian z pierwszym dzieckiem było mi dużo łatwiej wybrać imię ;-)
 
reklama
Gdyby to była corcia byłaby Alicja.
Ale jest synek :p
I jest dupka.... Najlepiej gdyby mógł zostać '' bobusiem''
Ale nie moze wiec...Grzegorz, piotr,ignacy,antoni badz adam.
Ale obawiam sie ze to nie koniec rozwazan. Bo ciagle nie mozemy zdecydować:-)
 
też nie możemy się zdecydować na imię..ale póki co prawdopodobnie będzie Franek..ja mam spory problem z wybraniem imienia..prawie każde kojarzy mi się z jakimś dzieckiem...pracuję w szkole!
 
Haha to wcale Ci się nie dziwię, że ciężko wybrać, ale pewnie jak już zobaczysz tę małą buźkę to od razu będziesz wiedziała jakie imię do niej pasuje ;-)
 
u nas były dwa typy
dla chłopca Wiktor
dla dziewczynki Wiktoria
i ma być dziewczynka :)
Mikołaj też mi się podoba :)
a z tą pracą w szkole, to na pewno ciężko wybrać, co gorsze jak się zawsze z czymś kojarzy imię i z kimś :)
 
To jest właśnie problem ze każde imie sie z kimś kojarzy do tego nam sie kojarzą slowa w innym jezyku i już odpada. Bo niby ladne imie a ma jakies znaczenie w innym jezyku i juz odpada. Moj sie wścieka ale co zrobie
 
reklama
Do góry