reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez onka, 26 Luty 2009.

1. onka

onka Gość

Witajcie dziewczyny, tak siedzę sobie przeglądając wrześnióweczki i widzę, że nie ma jeszcze wątku o IMIONACH dla naszych szkrabików :-) więc postanowiłam owy założyć!
    WPISUJCIE TU SWOJE PROPOZYCJE, JAK WY DACIE SWOIM POCIECHOM NA IMIĘ...???

Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 Luty 2009
  2. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

Może ktoś uzna to za dziwne, ale...jeśli chłopczyk to Aleks; dziewczynka- Sara. :-) Podobają mi się te imiona,może niezbyt powszechne,ale ładne.;-)

3. reklama
  4. szyszunka

szyszunka Fanka BB :)

U nas została zatwierdzona :) propozycja z poprzedniej ciaży dla chłopca Bartłomiej, a dla dziewczynki jeszcze wymyślamy może Natalia, a może na cześć obu babć damy Anna Maria ?? jeszcze się zastanawiamy. zawsze marzyłam o Julii, ale teraz julek taka masa, że nie wiem, wymyśliliśmy poprzednio Amelię i teraz też Amelek od groma:)

5. kari_26

kari_26 wrześniowa mama 2009

Oliwka dla dziewuszki i Artur dla chłopczyka :))

6. empolan

empolan listopad '05 wrzesień '09

Na razie Emilka i może Błażej, ale przez pół roku wiele może się zmienić ;-)

7. kizi

kizi Fanka BB :)

Ja mam już synka i daliśmy mu na imię Tymon nie mylić z Tymoteuszem:)NO a teraz oczywiście marze o dziewczynce jesli tak sie stanie to damy jej na imię Karina:)Ale jak znam życie bedzie kolejny synuś ,niestety dla chłopczyka jesze nie mamy imienia:)

8. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

mi sie marzy Zuzia, ale mąż nigdy na to nie pójdzie :wściekła/y:
    a dla chłopaka jeszcze nie wiem... może Adaś?
    od samego początku ciązy zmieniały mi sie gusty w kwestii imion juz pare razy, nie wiem co to bedzie do końca...

9. Anneeczka

Anneeczka Fanka BB :)

heheh ja zawsze chciałam mieć Lenę ale jeszcze nie wiem :) może na cześc mojej babci dam Helenka ... też ładnie :) a dla chłopczyka już mi się przewinęło pełno imion...co tydzień inne ... najbardziej podoba mi się : Fabian, Filip, Franciszek :)

10. reklama
  11. -inka

-inka Fanka BB :)

Ja też planowałam Lenkę, ale mój J. stwierdził, że mogą wołać na nią Lenia (a to już mi się nie podoba). Może Daria (przynjmniej tak chce J.) ale mnie się podoba Anna albo Małgorzata.
    Natomiast jeśli bedzie chłopiec to będzie problem bo póki co myślimy o dziewczynce :).

12. onka

onka Gość

U nas jeszcze jak nie było fasolki w brzuszku wybraliśmy (tzn ja taką propozycję podałam, a mój m. poparł) imię dla dziewcznki WIKTORIA wiem że może być wiele dziewczynek o takim imieniu ale tak strasznie mi się ono podoba że musi być WIKTORIA Gorzej dla chłopca..... propozycji brak......

Poleć forum