reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

Hej Dziewczyny!
Moi panowie w domu zawziecie szukaja i co rusz to coraz wieksze dziwolagi :o)
Dla dziewczynki chwilowo jest Celin Emilie - z tym chyba sie oswoje ;o)
dla chlopca Sörun Collin - tu mam jakos klopoty.
Pozostaje miec nadzieje ze z czasem wymysla cos innego
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Mojego m ciężko przekonać do JAKIEGOKOLWIEK imienia; poszliśmy na kompromis i,jak już wcześniej tu pisałam,wyszło nam Sara albo Aleks. Możecie mnie uznać za "nie-patriotkę",ale podoba mi się dużo zagranicznych imion, takich jak np. Rachel, Cassidy (tak,wiem,że to amerykańskie) i ponieważ jestem wielką fanką Japonii i wszystkiego,co z nią związane,siłą rzeczy podobają mi się też japońskie imiona (no nie mówcie, że Katsumi albo Toshio nie brzmi ładnie). To takie małe wariactwa,ale zawsze można pomarzyć.:-D
A oprócz Sary i Aleksa, podoba mi się również Jagoda, Amelia, Sylwia, Wojtek i Marcin. Szkoda tylko, że mojej drugiej połowie już nie bardzo.:dry:
 
Razem z M ustaliliśmy że nie czas jeszcze na konkretny wybór, ale podobają nam sięRoksana, Lena, Sandra,Ksenia , Kasandra, Adriana.Dla chłopca chyba Ksawery.
 
A ja nadal mam problem z opcją imienia dla chłopczyka....:sorry2:
DAWIDEK ostatnio mi tak przypadł do gustu ale nie aż tak jak imie wybrane dla dziewczyni które już napewno jest zaklepane dla małej niuni (mimo że często nadawane) WIKTORIA (ale bardzo mnie się podoba) :-)
 
U nas już tyle imion pada że połapać sie nie mogę :). Pewnie skończy sie tak że ja wybiorę jedno, J. drugie i maleństwo bedzie miało 2 imiona .:-D.
 
My z m nie mieliśmy zbytniego problemu - szybko znalazły się odpowiadające nam imionka. Tylko... Powiedziałam koleżance, że chłopiec to będzie Bieniamin - na to ona: o jejku jak ten słoń! :no: A mi się podoba, tylko nie chcę, żeby na mojego synusia mówili Beniamin Blimsien (jakoś inaczej się to pisze :zawstydzona/y:)
A córeczka - Florentyna - po babci :-D
 
My z m nie mieliśmy zbytniego problemu - szybko znalazły się odpowiadające nam imionka. Tylko... Powiedziałam koleżance, że chłopiec to będzie Bieniamin - na to ona: o jejku jak ten słoń! :no: A mi się podoba, tylko nie chcę, żeby na mojego synusia mówili Beniamin Blimsien (jakoś inaczej się to pisze :zawstydzona/y:)
A córeczka - Florentyna - po babci :-D

Slodko :o)
Wnioskuje ze tez mieszkasz w Niemczech ;o) - Benny jest bardziej prawdopodobne niz Blümchen ;o) no chyba ze masz przekorna rodzinke ;o)
Florentyna - orginalnie - Podoba mi sie
:-)
 
LorenB - Beniamin to popularne imię w Niemczech?
Bo ja od zawsze mieszkam w Polsce ;-) ale na Dolnym Śląsku a on kiedyś do Niemiec należał hihihi
 
reklama
Z kotliny Kłodzkiej - pochodzę z jednego krańca, mieszkałam trochę w Kłodzku a teraz przenoszę się w kierunku Kudowy. Czyli określenie "Kotlina" najbardziej adekwatne ;-)
 
Do góry