reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

O

onka

Gość
Witajcie dziewczyny, tak siedzę sobie przeglądając wrześnióweczki i widzę, że nie ma jeszcze wątku o IMIONACH dla naszych szkrabików :-) więc postanowiłam owy założyć!
WPISUJCIE TU SWOJE PROPOZYCJE, JAK WY DACIE SWOIM POCIECHOM NA IMIĘ...???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Może ktoś uzna to za dziwne, ale...jeśli chłopczyk to Aleks; dziewczynka- Sara. :-) Podobają mi się te imiona,może niezbyt powszechne,ale ładne.;-)
 
U nas została zatwierdzona :) propozycja z poprzedniej ciaży dla chłopca Bartłomiej, a dla dziewczynki jeszcze wymyślamy może Natalia, a może na cześć obu babć damy Anna Maria ?? jeszcze się zastanawiamy. zawsze marzyłam o Julii, ale teraz julek taka masa, że nie wiem, wymyśliliśmy poprzednio Amelię i teraz też Amelek od groma:)
 
Ja mam już synka i daliśmy mu na imię Tymon nie mylić z Tymoteuszem:)NO a teraz oczywiście marze o dziewczynce jesli tak sie stanie to damy jej na imię Karina:)Ale jak znam życie bedzie kolejny synuś ,niestety dla chłopczyka jesze nie mamy imienia:)
 
mi sie marzy Zuzia, ale mąż nigdy na to nie pójdzie :wściekła/y:
a dla chłopaka jeszcze nie wiem... może Adaś?
od samego początku ciązy zmieniały mi sie gusty w kwestii imion juz pare razy, nie wiem co to bedzie do końca...
 
heheh ja zawsze chciałam mieć Lenę ale jeszcze nie wiem :) może na cześc mojej babci dam Helenka ... też ładnie :) a dla chłopczyka już mi się przewinęło pełno imion...co tydzień inne ... najbardziej podoba mi się : Fabian, Filip, Franciszek :)
 
Ja też planowałam Lenkę, ale mój J. stwierdził, że mogą wołać na nią Lenia (a to już mi się nie podoba). Może Daria (przynjmniej tak chce J.) ale mnie się podoba Anna albo Małgorzata.
Natomiast jeśli bedzie chłopiec to będzie problem bo póki co myślimy o dziewczynce :).
 
reklama
U nas jeszcze jak nie było fasolki w brzuszku wybraliśmy (tzn ja taką propozycję podałam, a mój m. poparł) imię dla dziewcznki WIKTORIA wiem że może być wiele dziewczynek o takim imieniu ale tak strasznie mi się ono podoba że musi być WIKTORIA Gorzej dla chłopca..... propozycji brak......
 
Do góry