reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

reklama
U nas dla chłopca na razie na tapecie jest: Adam, Wojtek, Leon i Stanisław
Dla dziewczynki troche trudniej ja marze a Ninie (moja babicia tak miała na imie i zawsze bardzo mi na tym zależało...) ale pewna jeszcze nie jestem, podoba mi się również Dominika, Emilia, Agnieszka na razie tylko tak gdybamy:) jak poznamy płeć bardziej sie do tego przyłożymy:)
 
ja próbowałam podjąć temat z mężem, ale on stwierdził, że mamy jeszcze czas i podaje jakieś dziwaczne imiona, żeby mnie wkurzyć :wściekła/y: no ale prawda jest taka, że z pierwszym też długo myśleliśmy nad imionami, prawie do samego końca, więc na razie spokojnie do tego podchodzę, no ale już się zastanawiam;-) płci jeszcze nie znamy, więc myślę nad imionami zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki:-)

a tu zestawienie najczęściej nadawanych imion, w sumie w W-wie, ale wiadomo tam i tak najwięcej dzieci się rodzi;-) i w lutym 2012 też tak będzie, widać to po naszym forum:-p
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
 
Chłopak to na pewno Tomasz. A dziewczynka - kiedyś chcieliśmy Liliannę, ale zaczynam się zastanawiać. Ostatnio właśnie Pola wpadła mi w ucho :-)
 
U nas Marta lub Wojtek:-)
Trochę zdziwiło mnie żeńskie imię 125 na liście najpopularniejszych:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj pod Waszym wpływem zrobiłam mini listę z imionami i podsunęłam mężowi
stanęło na tym że:

dziewczynka: Karolina lub Patrycja
chłopak: Michał lub Sebastian
 
reklama
U nas mial byc Sebastian po mezu ale maz sie nie zgodzil :wściekła/y:
Jesli na kolejnym USG potwierdzi sie, ze bedzie chopak to bedzie Tymek :-) dziewczynka Iza
 
Do góry