reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

Ja wczoraj wlasnie bylam u lekarza i pytalam co tam meidzy nogami widac, to stwierdzil, ze moglaby to byc dziewczynka, choc po chwili tak patrzy i mowi... hmm chociaz teraz wyglada jak chlopczyk :) pewnie pepowina sie gdzies tam majtala :) powiedzial, ze reklamacji nie przyjmuje i za miesiac sie dowiemy, bo bedzie juz dobrze widac.
 
reklama
Weronika,
a jak Ci z tym brzuszkiem i rocznym maluszkiem, bo widzę że masz tez brzdąca na koncie .... Mi trochę ciężko bo zęby, fochy, itp.... Dźwigać nie można, od cycusia musiałam odstawić.... ech....
 
my imiona z mężem wymyśliliśmy już sporo czasu temu. długo przed pierwszą ciążą, jak jeszcze nie byłam pewna, czy to ten jeden jedyny. żartowaliśmy sobie jaka przyszłość nas czeka, ile dzieci i jak będą się nazywały. on chciał Mateusza, bo imię "normalne", zaczyna się na "M" jak imię jego taty i od zawsze jak jeszcze był dzieckiem chciał Mateuszka. ja natomiast byłam pewna, że dziewczynka będzie Emilka, ale jak widzę, to dużo osób już tutaj ma je na liście typów, lub już wytypowane. nie chciałabym żeby na imię mojego dziecka reagowało pół piaskownicy, jednak chyba już nic nie zmienimy, bo córeczka od zawsze tak miała mieć na imię, więc już ta zostanie.
 
agacinka my też już przed pierwszą ciążą postanowiliśmy że będzie Jakub albo Julia, ale że to najczęstsze imiona to w końcu ochrzcilismy syna Leoś, teraz się zastanawiamy mi tęż się Emilka podoba ale za częste, mąż coś o Alicji wspominał, ale też częste imie więc jeszcze pomyslimy;)
 
reklama
Do góry