reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

U mnie będzie Anna Sara lub Jan Stanisław- obgadaliśmy to z mężem jeszcze przed ślubem :-) i do tej pory się nam nie zmieniło.
 
reklama
my mamy Oliwier i Gabriel tylko nie wiem które jako pierwsze imie a które drugie :)

jeśli jednak na następnym usg nie potwierdzi się znowu że to chłopak to będzie Julia lub Oliwia :)

 
mój M narazie nie bierze udziału w wyborze imion. Wymyślamy z córką. Dla dziewczynki chciałam Martyna albo Madzia, to drugie odpada bo to imię mojej siostry a swego czasu nie zgodziłam się na Kasię (druga siostra). Mała wymyśliła Antoninę w domu byłaby Tosia i Gosia. Co do chłopca to mam problem, nic mi się nie podoba. Narazie stanęło na Bartoszu.
Co do długich nazwisk, też takowe posiadam a moja córka jest Małgorzata Katarzyna, jeśli będzie druga córa to będzie Antonina Magdalena. Uwielbiam długie imiona.
 
a ja myślę i myślę i nic wymyślić nie mogę. Dla dziewczynki podoba mi się Zuzia ale strasznie oklepane ostatnio, pełno Zuź na placu zabaw;-) Dla chłopca to już w ogóle koncepcji nie mam... Może jak już poznam płeć to będzie łatwiej.
 
haha..:) widzę, że dużo rozkminiacie;) u nas chłopiec będzie Stanisław Pascal, a co do dziewczynki to nie mamy pojęcia:D może Hania:) zobaczymy:p:p w sumie od początku czuję chłopaka, więc może coś w tym jest?:p
 
jakbym miała mieć córkę byłaby Sara, ale u mnie syn... Typy moje ograniczają się do Macieja, Adama, i Stasia chyba... a Jan i Bartosz poszły na drugi plan
 
reklama
Do góry