reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Doli... wlasnie nie wiem jeszcze.. mysle... ;-) chociaz juz mialam mniej wiecej imiona wybrane.. no ale kusi kusi mnie jak moge..
 
Olusia no pochwal się co Ci po głowie chodzi :tak:

U mnie dyskusja była długa no bo i kryteria dość dokładne (bez polskich i norweskich znaków, łatwe do wymówienia i w PL i w NO no i takie żeby nie wydawało się za bardzo "zagraniczne" jako że nazwisko zagraniczne będzie)

Stanęło na "Anna Maria" i "Karoline"(z "e" na końcu - M się uparł że nie chce "Karolina" to stwierdziłam że na taką małą zmianę mogę przystać tym bardziej że uparłam się że nie zgodzę się na "Caroline") No ale oboje stwierdziliśmy że ostateczną decyzję podejmiemy jak malutka się urodzi i zobaczymy które imię bardziej do niej "pasuje"

Mimo że nie podjęliśmy ostatecznej decyzji to M do brzuszka cały czas mówi "Karoline to, Karoline tamto" więc wiem które imię preferuje heheh

Na razie nikomu nie mówiliśmy o naszych typach bo chcemy uniknąć dyskusji i przekonywania że nie takie albo takie itp. Tak więc jesteście pierwsze :)
 
reklama
Do góry