reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Ja tez mam dwa imiona w dokumentach, ale a co dzien używam jednego. Mój tata zapoczątkował taka tradycję w rodzinie, mi się to podoba i dalej będę to kontynuować:D Fakt czasem utrudnia życie, ale jestem tacie wdzięczna za dwa imiona ;)
 
Myla akurat dzis byłam w sklepie i pytalam o laktatory. Wiec pani pofsumiwala ze medela mini tylko "drze" i na kiepski silnik. Czasem wykańcza sie w trakcie. I maja ba niego dużo reklamacji. Jak juz to poleca bardziej swing jak juz ktos sie na medele upiera. Ale z doświadczenia najlepszy stosunek jakisci do ceny to lovi. I mi zachwiała decyzja bo myślałam o amedzie a teraz znowu patrzę na lovi
 
reklama
Myla ja przy pierwszej ciąży miałam ręczny medela i na początek żeby ulżyć sobie w bólu wystarczał (dziecko w inkubatorze nie było na początku karmione a ja chciałam utrzymać laktację). Później jak pozwolili mi ja karmić używałam mini electric i tez byłam zadowolona ale mała była wcześniakiem i dużo odciągać nie musiałam. Siostra miała swinga i była bardzo zadowolona (nie mogła karmić piersią a bobasa chciała karmić swoim mlekiem). Ale mam też znajome które nie były zadowolone. Więc co osoba to opinia.
 
Do góry