reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ja chciałam Ignacego albo Nikodema
ale odpadli w przedbiegach wiec zostaje Staś.
Podoba nam sie tez Ksawery ale juz zaduzo dzieci o tym imieniu a pozatym nawet juz jest rodzenstwo u nas w miasteczku ksawery i kornelia wiec nie moze byc.
 
reklama
U mnie Stella wszystkim sie podoba, mężowi , rodzinie i mnie to najważniejsze :) . Jedyne obiekcje maja znajomi ze dziwne imie :)
 
A wiecie mam tam nie przeszkadza jak znajomi dziwnie patrzą gdy mówie o imionach. U mnie miała być Amanda, no ale zycie wykazało ze bedzie Marcel. Choc jeszcze Artur chodzi mi po glowie. Krystiana wybiłam mężowi z glowy ;)

Znam jedną Stellę, super dziewczyna, i Stelka na nią wszyscy wołają.
Marikę tez znam, jedną małą, drugą dużą:) I tez mi sie Marika podoba:)

Ja to wogóle lubię tak trochę oryginalniej;)
 
Mamusia moje typy to właśnie: Pola, Ania lub Lena. Męża Nina i na razie ta ostatnia zostaje bo przy Olge ja wybierałam.
 
Kasia a ja się też zastanawiałam skąd ja kojarzę Stelle :)
U nas Igor ma na drugie Wiktor.

Mamuska mi się Pola bardzo bardzooo podoba ale mezowy się nie zgodził kategorycznie.
Hania to moja mama akurat:)
 
reklama
I jest u nas Patryk !!! <3

Już jest Kamil = Karmelek
i teraz dojdzie
Patryk = Patyczek :D
powaliło mnie ale jestem szczęśliwa :D
 
Do góry