reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
A u nas dalej nic. Zaczynam się już martwić.
MyszkaJoasia Patryk bardzo ładnie. I Kamilek też.
Kasia u nas maiła być Hania ale tak jak u Was jest siusior.
Mój M wydziwia w imionach, żadne mu nie pasują. Więc ja już nic nie proponuję tylko kazałam żeby on wybrał. A niech się teraz męczy.
 
Myszka Patryk byl moim typem przy kacprze :)
Justyna napiszcie imiona jakie sie wam podobaja na karteczkach i dajcie mlodemu niech wylosuje :)
 
Myszka ja też mam w domu Patryka - męża :D

Justyna doskonale rozumiem bo u nas też był wielki problem z wyborem imienia dla chłopca ale na szczęście będzie Jagódka:)
 
a my z koleji nie mielismy pomyslow na dziewczynke, imiona juz co prawda sa wybrane ale mamxm nadzieje ze to jednak bedzie maly mezczyzna. i jeszcze ten tydzien czekania, normalnie meczarnia
 
Justyna, skąd ja to znam. U nas też miała być Hania, dopóki nie pojawiły się jajeczka. I nagle wielki dylemat, długo nie mogliśmy nic wybrać. Ja chciałam jakieś tradycyjne, stare - Staś, Ignaś itp, a mój mąż twierdził, że takich teraz będzie dużo i on chciał albo jakieś klasyczne (np. Michał) albo jakieś odjechane (np. Efraim). Dobrym pomysłem było poruszenie tematu jak siedzieliśmy ze znajomymi. Wzięliśmy księgę imion i czytaliśmy po kolei. Z niektórych się śmialiśmy, inne nam się podobały więc zapisywaliśmy na kartce. No i tak zostało pare fajnych imion z których wybieraliśmy. Tym sposobem jest ADAM, który może nie przekonywał mnie do końca na początku, ale teraz już mi się podoba :)
 
My się wczoraj dowiedzieliśmy, że będzie syn :) Z imieniem mieliśmy problem (dla dziewczynki już dawno było wybrane) Ale wybór podjął nasz syn i dla brata wybrał imię Tomek :)
 
U nas też zamieszanie :). Miała być Hania a tu się okazuję, że będzie facet.
Mam nadzieję, że tym razem szybciej coś wybierzemy, a nie tak jak ostatnio na porodówce :D.
 
reklama
Do góry