reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Marzycielka Bartki to super chlopaki! Fajnr imię. A Bartłomiej czy Bartosz? Ja mam brata Bartłomieja i ta wersja mi sie bardziej podoba;)
 
marzycielka, ja mam również brata Bartka i jest rewelacyjny! ale Bartosz :D i cóż.. tak mi się bardziej podoba :D
 
Ja ostatnio zaczęłam odczuwać takie napięcia brzucha, szczególnie wieczorem po całym dniu lub z samego rana, jak pęcherz jest jeszcze pełny. Nie jest to bolesne. Nie biorę żadnych leków, wystarcza mi położenie się na chwilę i mały odpoczynek. Lekarz mi mówił, że takie napięcia są "normalne", nie ma się czym niepokoić, chyba że będą się systematycznie powtarzały ponad 10 razy dziennie, wtedy włączymy suplementy diety (lub leki w razie konieczności), ale póki co nie ma się czym niepokoić :)


________________]
games free



 
Ostatnia edycja:
marzycielka, mój brat był ruchliwy bardzo i ciężko było go upilnować, ale za to był tak absolutnie słodki i śliczny, jak dziecko z okładki w wieku kilku lat, że ja do tej pory jak oglądam nagrania z kamery lub zdjęcia to potrafię się popłakać taki był rozczulający.. mogłabym mieć takiego synka och och :)
 
kaliia moj brat Bartek tez! Nie dość, ze śliczny to jeszcze przebojowy, odwazny i utalentowany:) Nadal uwazam, ze jest wyjątkowy i duuuzo ludzi zazdrości mi takiego superowego brata!
 
marzycielka, mój brat był ruchliwy bardzo i ciężko było go upilnować, ale za to był tak absolutnie słodki i śliczny, jak dziecko z okładki w wieku kilku lat, że ja do tej pory jak oglądam nagrania z kamery lub zdjęcia to potrafię się popłakać taki był rozczulający.. mogłabym mieć takiego synka och och :)

kaliia moj brat Bartek tez! Nie dość, ze śliczny to jeszcze przebojowy, odwazny i utalentowany:) Nadal uwazam, ze jest wyjątkowy i duuuzo ludzi zazdrości mi takiego superowego brata!

Miód na moje uszy :-)
 
reklama
A moi synkowie nazywają się : Ksawery, Patryk i Hubert. Nasz najstarszy miał mieć na imię Wiktor, ale na kilka dni przed porodem zdecydowałam się na Ksawerego i nie żałuję! Przy Patryku od razu się dogadalismy z mężem co do imienia dla synka. A teraz przy trzecim dzieciątku długo nie znalismy płci, więc szukalismy imienia zarówno dla synka jak i dla córki. No i tych męskich wybranych było kilka : Karol, Dominik, Artur, na koniec mąż zapodał jeszcze Huberta - no i to imię zostało.
 
Do góry