reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Sosnowiczanka

Mamusia Alanka :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2011
Postów
3 653
Miasto
Sosnowiec
Drogie mamy, mimo iż mamy jeszcze dużo czasu, pozwoliłam założyć sobie nowy wątek z imionami dla naszych pociech.

Mam już syna, Alanka, a teraz czuję że urodzi mi się dziewczynka:)

Cale życie planowałam że jeśli urodzę kiedyś córeczkę będzie miała na imię Amanda. Jednak od jakiegoś czasu podoba mi się jeszcze Jowita i Maja. Imiona dla chłopca na razie nie szukam:)

A wy macie już jakieś swoje propozycie?
 
reklama
My wybrslismy wstepnie dla dziewczynki: Ula , Klara,Kalina , Blanka,na te M sie zgadza choc ja bym wolals Matylda lub Roza,Mia,Lea
Dla chlopaka jest wiekszy problem ja chce Marcrl,Ignacy Nikodem,Ksawery a moj zgadzs sie ewentualnie na Juliana albo Huberta. A naszs córeczka Kornelia popiera Juliana☺
 
Ostatnia edycja:
My jeszcze nie zdecydowaliśmy, ale ostatnio mieliśmy taka luźna rozmowę z mężem wiec jak bedzie chłopiec to może będzie Kevin bądź Kuba (nie Jakub). A dla dziewczynki może Julia (mężowi sie podoba), a ja dałabym Kalina bądź Karina ;). Ale sie umówiliśmy ze jak bedzie dziewczynka maz wybiera a jak chłopiec to ja :)
 
Ja mysle nad mikolajem lub hubertem ew. Grzes. A dziewuszka hmm hania blanka marysia maja marika matyldzia. Z tym bedzie problem bo mowi nic sie nie podoba procz marysi i mikolaja
 
My jeszcze nie możemy dojść do porozumienia z imionami. W pierwszej ciąży też tak było i nawet przy porodzie zastanawiałam się czy będzie Emilia czy Mia. Lekarka mnie szła po porodzie a ja dalej niezdecydowana byłam ;p Oby tym razem poszło nam szybciej. Mąż coś wspominał o Klaudii, ale mi nie bardzo to podchodzi ;p
 
U nas temat imion to bedzie katorga bo mamy duzą rodzine i bardzo duzo chlopców wiec imiona dla ew synka bedzie dosc malo do wyboru a z dziewczynka jeszcze gorzej bo moj mąż nie przyjmuje do wiadomosci ze moze byc córka, on twierdzi ze bedzie syn i nawet nie mam co myślec nad córka:crazy:
 
U nas od zawsze rządziły "staropolskie" imiona, typu Edek, Bolek, Franek, Hela, Fela, Hania, haha ;)
Mąż ma 2 braci, każdy z nim po 3 synów, hm...czy mamy szanse na płeć piękną? No.
Ja się nie nastawiam na płeć, tyle czekaliśmy na ten cud, że jest to dla mnie na prawdę obojętne ;*
 
Dla mnie w pierwszej ciąży też płeć była obojętna ale czułam się na synka i synek jest..teraz nie ukrywam, że marzy mi się córeczka ale jeśli będzie drugi synek to też fajnie, bo Dawid będzie miał upragnionego braciszka. Co do imion dziś mąż wymyślił, że dla chłopca Oliwier a dla córki Oliwia. Ja jestem za:)
 
reklama
Do góry