reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków :)

U nas po dzisiejszej wizycie i informacji, że będzie synuś nastawiamy się na imię Franek:) ale wszystko może się jeszcze zmienić:) jak mąż pójdzie rejestrować:) maluszka:)
 
reklama
W kwietniu na wizycie mój pan doktor określił płeć w 90%, że będzie dziewucha. A w maju niespodzianka, bo okazało się, że przez miesiąc wyrosły jajeczka:-D i będzie synek na 99%. Obstawialiśmy dla synka imiona Ignacy, Mikołaj i Tadeusz, ale jak na razie w rankingu wygrywa Mikołaj:-). Zobaczymy, czy się jeszcze nie pozmieniają typy:-D
 
Tulka ginekolog też człowiek, pomylić się może :) Ja od zawsze marzyłam o synku Bartoszku, a jak przyszło co do czego to uparłam się na
Emilka hehe. Dałabym mu Ignaś, ale mój tato ma tak na imię i byłoby nie sprawiedliwie w stosunku do drugiego dziadka :)
 
aneta1991 my wybraliśmy imię takie same jak ma mama mojego ukochanego, bo zawsze mi się podobało i wszyscy to zaakceptowali [emoji6] ale teraz zamiast Hania mówi do brzuszka Hanuszka, wiec ukochany powiedział, że mu się mega podoba, bo tak się z mamą nie kojarzy [emoji12]
Na szczescie moja mama nie ma z tym problemu i tez jej się podoba :)
 
U mnie miał być Leonard, ale coś nam z mężem przestało pasować i teraz myślimy nad Tomaszem albo Erykiem. Z przewagą na Tomka :)
 
Jeszcze jest trochę czasu na wybór imienia. My niby mieliśmy wybrane a mi się coś ciągle zmienia w głowie i na chwilę obecna nic nie mamy na 100%.
 
reklama
Do góry