reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

reklama
Ja do nazwiska typowo Polskiego takiego prostego tez nie dalabym imion z zagranicy. Mirell to francuskie imie. Z Prostych syn bylby Mateusz a corka Weronika napewno :)
 
Mi sie imię musi dobrze kojarzyć jak znam kogoś i go nie znoszę to w życiu nie dam dziecku takiego imienia :) syn najstarszy ma po moich dziadkach imiona córka jest Rozalia bo zawsze mi sie to imię podobało a chłopaki Olo po dziadku mojego a Max bo m sie podobało mnie tam żadne imię nie dziwi :) i każdy sobie daje takie jakie chce z tym krzywdzenie to tez jest rożnie bo zawsze sie ktoś trafi komu sie nie będzie coś podobać moja babcia ciagle powtarzała ze imię moja córka ma żydowskie Olo jest alexandrem bo kojarzyło mi sie z tym wielkim a to był moj mały wojownik bo od poczatku walczył o życie i imię tez musiał miec poważne :) i w dodatku okazało sie ze jakiś dziadek mojego tez takie miał jest dwa w jednym
 
Co innego to jest jak komuś nie podoba się kogoś imię bo wiadomo to kwestia gustu ale co innego dać dzieciom ośmieszające lub strasznie wymyslate imiona, ja myślę ze ci którzy maja jakieś kompleksy tak robia:[ na szczęście na snaszym forum nikt nie wyskoczył z takimi dziwnymi pomysłami i dobrze
 
No wlasnie Natan mi sie tez podoba a moj maz nie lubi zydowskich imion. I mowi tymbardziej ze w de mieszkamy.
I u nas tez duzo odpadlo np. Grzesiek bo mam kuzyna o tym imieniu i to kawal ch...
 
Ostatnia edycja:
Nie lubię pospolitych imion czyli takich które w danej chwili są modne.pracowłąm kilka lat w przedszkolu w Polsce i zawsze miałam w grupie same Oliwki,Julie,Lenki,Amelki,Zuzanny i są to ładne imiona jak dla mnie a nawet bardzo ładne ale już mi się znudziły bo za dużo tego byłow przedszkolach. :tak: Z męskimi tak samo - były same Jakuby i Kacpry przez te kilka lat. A i też nie lubię zdrobnień imion.
Dziś poznałam płeć mojego maluszka - dziewczynka. Imię już jest. Aurelia. Jak mi ktoś w rodzinie zdrobnienie wymyśli to mu wybije z głowy. ;-) Aurelia i już.Bez kombinacji.
 
wiolinka

gratuluje :) ale Wam zazdroszcze tych coreczek :)
mam jedna kolezanke aurelie w pracy, mila spokojna dziewczyna i chyba nikt do niej nie mowi zdrobniale :)
 
reklama
gratki Wiolinka Auerial to ładne imię :) a ja mam znowu taki problem, że pracuje z dziećmi z różnymi dysfunkccjami i też mi się kojarzy np. takie imię nie bo był chłopiec z autyzmem (a autyzmu boję się najbardziej, zwłaszcza,że będę miećchłopca). nie jestewm przesądna, ale jak mi się kojarzy imię z chorym dzieckiem to ciężko mi wybrać dla swojego ...:(
 
Do góry