reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Jaga86 ja nie mam takich skojarzeń. Gdyby był chłopiec to nazwałabym go Eryk.Już dawno zaklepane.Miałam kilku Eryków w przedszkolu w tym jednego uposledzonego w stopniu lekkim. Nie przeszkadza mi to.Nie kojarzę imienia tylko z tym Erykiem ale też z innymi.Rozumiem jednak mamy które ze względu na skojarzenia negatywne pomijają jakieś imię nawet jak im się podoba.Moje koleżanki też tak mają. To chyba czesty objaw. :happy:
 
reklama
Wiedząc już że jeden mój lokator to dziewczynka mąż się uparł na Paulinę i żadne inne imię nie wchodzi w grę. Nawet już nie próbuję negocjować ;) Jeśli drugim będzie chłopiec będzie Piotr. Czyli Paulina i Piotr. A jak dwie dziewczynki to ja wybieram drugie imię ale już nie wiem czy zostanę przy Lenie czy będę daleju myśleć. Pewnie się dowiemy za póltora tyg na połówkowym :)
 
Gosik Karolinka bardzo ładne imię:) gratuluję córeczki
Lenka też bardzo ładnie, mojej przyjaciółki córeczka ma tak na imię i jest cudna:)
A my jednak zmieniliśmy decyzję z imieniem chyba będzie Tomek, zamiast Marka. Jeszcze przez chwilę zastanawialiśmy się nad Mateuszem i Michałem, ale na tą chwilę Tomuś:)
 
reklama
karcia tomek ladnie osobiscie bardziej mi sie podoba niz Marek, mi z chlopiecych kamil i mateusz sie podobaja chociaz teraz najczesciej daja chlopakom kuba jasiu, kacper, filip , mpichhal, a mi zawsze jakos te mniej popularne imiona sie podobaja nie wiem dlaczego .. zas dla dziewczynki oliwia mi sie podoba , a jest ponoc modne i oklepane, wiec to chyba kwestia gustu :-)
 
Do góry