reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Sylka87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Marzec 2015
Postów
1 588
Pewnie wiele z was ma już wybrane imiona, a te szczęściary co znają płeć mogą już pieszczotliwie i po imieniu zwracać się do swoich brzuszków:) Ja póki nie znam płci do brzucha mówię ''moje bąbelki'' i z utęsknieniem czekam na moment kiedy będę wiedziała które zaserwowało mi kopniaka i zwrócę się po imieniu żeby trochę delikatniej mamę traktować ;)
No więc ten temat jest dla tych co imion nie mają, szukają inspiracji i dla tych co chcą pochwalić się swoim wyborem:)
 
reklama
Sylka u mnie przez długi czas był upper i lower heheheh a imiona wybraliśmy tzn ja wybrałam zaraz po cc :) teraz bedIe chyba Kasia a jak chłopak to zielonego pojęcia nie mam może Filip od zawsze to jest nasz odwieczny problem im więcej o my myśle tym mam większy dylemat szukam wsród znajomych i rodziny ale żadne mi sie aż tak nie podoba najlepiej dziewczynce dałabym Magdalena bo to moje imię i był by problem z głowy [emoji3]
 
u nas burzliwe dyskusje się toczą, może dlatego że nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka. Jeśli córa to Magdalena lub Urszula. Mąż dla synka chce Tomasz ale mi coś nie pasuje ... ja chce Filipa. Albo Bartosza, ale Bartosz nie przeszedł przy średniaku i teraz pewnie też :-( Starszak to Hubert a średniak Michaś :-)
 
hahah mama290 to z tego co mi sie wydaje to u mnie jest front i back haha. Natalkuś usg już w czwartek ciekawe czy coś zobaczy...
A genetyczne 2 lipiec więc wtedy to chyba już powinny ładnie pokazać :)

My z mężem jak kiedyś dyskutowaliśmy o imionach (nie wiedząc że kiedykolwiek będziemy musieli wybrać dwa na raz) to mieliśmy kilka opcji. Mamy na tyle dobrze bo ja wybiore jedno on jedno bez kłótni ;)
Mój mąż dla dziewczynki wybrał Paulina ja Lena więc jak będą dwie pewnie będą Paulina i Lena. Jak będzie dwoch chlopców mamy wspólnie wybrane jedno imie Piotr musimy pomyśleć nad drugim ale to ciężka sprawa. Jak będzie parka to będzie jednak spór bo będzie Piotr i Paulina albo Piotr i Lena i zobaczymy na czym stanie. Czyli najlepiej będzie jak będą dwie dziewczynki bo wtedy imiona już wybrane bez sporów ;)
 
Sylka ja obstawiam u Ciebie parkę ;-)
U mnie dla dziewczynki Sara lub Sophia (choć podoba mi się jeszcze Kornelia i Lidia), dla chłopca wybrał mąż - Sami
 
U nas dziewczynka może Lena, Pola, Ula, Patrycja albo inne jeszcze ale nie wiem jakie na żadne nie jestem zdecydowani do końca a chłopiec Miłosz albo Patryk albo Franek.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
hej
jestem nowa , przedstwilam sie dzisiaj na glownym watku, napisałam równiez o imionach, ale powtórze moje typy

chlopak kamil lub mateusz (mam juz syna patryka )

jezeli chodzi o dziewczynke to mamy wikszy dylemat bo nie mamy wspolnych typow

mi sie podoba oliwia
mezowi alicja lub amelia
 
Do góry