reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

no właśnie ja bardziej skłaniam się do Kingi a mąż do Lilianny.Może tradycyjne imię jednak zawsze będzie ładne.


eiktkrnte7m2t6jk.png
 
reklama
Mnie sie Lilianka bardzo podoba, ale tak jak zawsze chciałam Julkę, to przez to, ze Julek jest wszędzie pełno juz mi zbrzydło ;) teraz faktycznie jest boom na Lilke ;) ale imię bardzo ładne.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, imię jest ładne ;) Kiedyś był boom na Magdy, a teraz nikt tego imienia nie lubi, ah joooo :D
Przypomnę, że sama mam tak na imię :p

Mnie też podobało/podoba się imię Julka ale jest ich za dużo.

Co do mojej Oleńki, to imię zawsze się pojawia. Ono po prostu jest ale nie w nadmiarze. Dlatego u mnie będzie Maleńka Oleńka :))))
 
Oleńka jest bardzo ładne i Aleksandra też ładnie brzmi :) mnie sie więcej imion dla dziewczynek podoba niż dla chłopców, a sama będę mieć chłopaka ;) ale chyba zostanie Nikodem. Juz sie przyzwyczaiłam tak do niego mowić ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się Lilka od dawna podoba i mimo że robi się coraz popularniejsze to nadal nie jest tak popularne jak zuza, Julka , Hania czy Zosia. Trudno będzie więcej Lilek ale i tak zdania nie zmienię ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judy38 no pewnie, masz wymarzone imię i to się liczy ;) Ja zrobiłam wywiad ze znajomą, która pracuje w przedszkolu, Lilianek po prostu robi się pełno. W sumie to nie wiem dlaczego.... to przecież było rzadkie imię. Ja szukałam natchnienia na forach i przeglądałam sobie wątki mam z innych miesięcy ;) Kurcze, sporo ich. Szkoda, oby nie zrobiła się z niej kolejna Lenka czy Julka.... Ja wiem, że to nie jest najważniejsze ale mnie by to osobiście po prostu przeszkadzało.
Hani nie znam żadnej :D
Zosie dwie
Zuzię jedną.
Julek i Lenek, mnóstwo :D

To też jest pewnie zależne jest od miejsca zamieszkania ;)
Ale prawda jest taka, że każdy daje takie imię swojemu dziecku, jakie mu serce podpowiada :)
 
Tylko i mnie ta Lilka to od kilku lat w głowie siedzi. Pierwsza córa miała tak mieć ale wtedy umówiłam się z moim że to on nazwie dziewczynke a ja chłopca. Myślałam że go przekabacę ale gdzie tam nie dał się ;) tym razem udało się postawić na moimi będzie Liliana. Szkoda że robi się tak popularne ale nic na to nie poradzę. Kiedyś Lenka była rzadka a teraz wszędzie są lenki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój syncio będzie Marcelek i tez słyszałam że to imię jest lub robi się popularne. Ale nam się podoba i nie interesuje popularność tego imienia, nie mam pomysłu na 2 imię myślę żeby dać po mężu Grzegorz.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry