reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Haha u mnie podobnie, myślałam że mam już wybrane imię a teraz naszly mnie wątpliwości i ciągle szukam :D

U mnie od zawsze miala byc Lila.(oczywiscie rodzina na poczatku skutecznie mnie od tego pomyslu odsunela) teraz juz nikomu nie mowie :D ostatnio maz wyjechal z Basia i tutaj tez Basia i Natalka. Dostane krecka haha zauwazylam, ze w wielu tematach nie moge sie zdecydowac. W jeden dzien jestem pewna, a na nastepny budze sie rano i nieee :D
 
A u nas zmiana decyzji co do imienia cały czas miałam wątpliwości co do Antosi i podjęliśmy z mężem decyzję po burzliwych obradach że będzie Zuzanna.
 
My wczoraj byliśmy na usg połówkowym i lekarz potwierdził dziewczynkę. Wiec burza mózgów co do imienia. Ja na narazie stawiam na Oliwię a mąż na Różę. Zobaczymy co z tego wyjdzie [emoji16]
 
reklama
Chyba "jak na razie" bedzie Zuzanna ;) szczerze to o wiele bardziej mi sie to imię podoba.
Haha z synem imię mieliśmy jeszcze przed pierwszym usg prenatalnym nie znając płci, a teraz nie czułam tej Antosi. Myślę że już decyzja się nie zmieni, ale jak to mówią nigdy nie mów nigdy ;) Moja sąsiadka nie dawno urodziła, cała ciążę mówili jedno imię a po porodzie zmieniła zdanie więc zdarza się i tak :)
 
Do góry