reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Ja na szczęście załatwiłam kwestię wyboru imienia zanim jeszcze zaszłam w ciążę haha. Od początku wiedzieliśmy, że jak będzie dziewczynka to będzie Aleksandra :)

U nas tak samo. Imię wybrane grubo przed ciążą ;). Myślałam, że może jeszcze się coś nam odwidzi, ale się nie zapowiada.
 
reklama
Ja na szczęście załatwiłam kwestię wyboru imienia zanim jeszcze zaszłam w ciążę haha. Od początku wiedzieliśmy, że jak będzie dziewczynka to będzie Aleksandra :)

U nas to samo, imię wybrane na długooo przed ciążą :-D
Gorzej jakby była dziewczynka, bo na żadne nie mogłam się zdecydować :-p

A Aleksandra bardzo ładnie, myślę nad Aleksandrem jako drugim dla synka :-)
 
no nie, ja nie wytrzymam, najpierw miała byc Marysia, potem podałam, że Janka, a teraz myślę o Fince, czyli Serafina, bo mi to ładnie komponuje się z Lucyna: czyli by było Serafina Lucyna, też mogłoby być Janina Lucyna, sama nie wiem, mężowi bardziej sie podoba Janka a mi Finka
 
U mnie sie koncepcja zmieniła....miała być Wiktoria,ale się okazało,że u mnie na 10 mieszkań na osiedlu 2 Wiktorie...no to temat upadł....potem mój mąż,że Maja..ale ja mam taką specyficzną ciotkę Majkę i tak nie nie bardzo...no to wspólnymi siłami doszliśmy do kompromisu i bedzie Bianka...no chyba że znowu nam się cos odwidzi...ech...ciężki wybór
 
Bianka bardzo ladnie, a co do Wiktorii no byl taki szal jak moja corcia sie urodzila 9lat temu, same wiktorie byly, i moda dalej do tej pory sie ciagnie
my jakos nie myslimy teraz, jak sie urodzi to wtedy sie przyjrzymy i cos sie dopasuje ;) kilka typow jest ale jakos zadne nie jest mi bliskie :)
 
ciężko ciężko z wyborem imienia, jak się od razu nie nada to później coraz gorzej, bo już trudniej się zdecydować, my w końcu też poczekamy jak się urodzi :)
 
reklama
Dziewczyny ja nadal nie mam imienia dla córci może mi pomożecie i dacie jakieś propozycje bo z tż nie możemy dojść do porozumienia a 11 mamy iść do urzędu :-p
 
Do góry