reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Temat na forum 'Pamiątki z okresu ciąży:-)' rozpoczęty przez Kaka82, 27 Luty 2008.

1. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

Myśleliście już nad imionami??

2. PatiMati

PatiMati Początkująca w BB

Najpiękniejsze imionka to: Gabrysia, Tytus i Cyprian:-)

3. reklama
  4. niezapominajka232

niezapominajka232 mama juz i oczekujaca;)

Moje typy to Antos (juz jest, ma 16 mies:)), Tymoteusz, Tytus, a zenskie to Zuzia, Marysia, Zosia (byc moze bedzie niecale 9 mies;)), Jagoda, ech..
    Pamietam jak wybieralismy imie dla naszego synka i moj maz krytykowal kazde imie jakie mu zaproponowalam, ale sam nie mial zadnego typu i nie wiem czy Wy tez tak macie ze swoimi mezulkami, ale mojemu kazde imie sie z kims kojarzylo... ;))

5. dosia24

dosia24 Lipcowe mamy'09

moj mezulek uparl sie ze jezeli bedzie chlopak to musi byc Filipek, na poczatku nie chcialam sie zgodzic ale niech mu bedzie, jakos sie przekonalam. a jezeli chodzi o dziewczynke to ani nie mamy zadnych typów.

6. guska35

guska35 szczęśliwa mama

Jak będzie dziewczynka to napewno Julia, a Chłopczyk może Mikołaj albo Konrad ;-)

7. agnieszka272

agnieszka272 Zaangażowana w BB

Dla chłopca bardzo podoba mi się imię Jakub, Igor i Adrian, a dla dziewczynki Emilia Karolina i Sabina. Na razie nie zdecydowaliśmy jakie będzie imię, bo nie możemy z mężem dojść do porozumienia:):):):)

8. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

Dla dziwczynki Natalia, dla chłopca Kamil

9. monia_wawa

monia_wawa Zaciekawiona BB

U nas będzie chłopiec będzie - Kamil, dziewczynka Patrycja, Kinga lub Kamila... Jeszcze się zastanawiamy...:-)

10. reklama
  11. modroklejka

modroklejka Gość

Dla naszego malucha, który ma dopiero 9 tyg wybierzemy imię po pradziadkach.
    My obstawiamy Zosię lub Stasia.
    Tylko wiadomo jak to z mężulkami, o ile na Zosię bez mrugnięcia przystał, ze Stasiem miał problem. Jedyne i właściwe imię dla chłopca, to imię jego lub mojego taty. Nie żeby mi się Jurek, czy Michał nie podobało, tylko dlaczego ma się powtarzać?

12. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

U nas bedzie dziewczynka OLIWIA chlopczyk ARTUR :-)

Poleć forum