reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Myśleliście już nad imionami??

reklama

niezapominajka232

mama juz i oczekujaca;)
Miasto
Polska;))
Rozwiązania
0
Moje typy to Antos (juz jest, ma 16 mies:)), Tymoteusz, Tytus, a zenskie to Zuzia, Marysia, Zosia (byc moze bedzie niecale 9 mies;)), Jagoda, ech..
Pamietam jak wybieralismy imie dla naszego synka i moj maz krytykowal kazde imie jakie mu zaproponowalam, ale sam nie mial zadnego typu i nie wiem czy Wy tez tak macie ze swoimi mezulkami, ale mojemu kazde imie sie z kims kojarzylo... ;))

dosia24

Lipcowe mamy'09
Rozwiązania
0
moj mezulek uparl sie ze jezeli bedzie chlopak to musi byc Filipek, na poczatku nie chcialam sie zgodzic ale niech mu bedzie, jakos sie przekonalam. a jezeli chodzi o dziewczynke to ani nie mamy zadnych typów.

guska35

szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
Jak będzie dziewczynka to napewno Julia, a Chłopczyk może Mikołaj albo Konrad ;-)

agnieszka272

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dla chłopca bardzo podoba mi się imię Jakub, Igor i Adrian, a dla dziewczynki Emilia Karolina i Sabina. Na razie nie zdecydowaliśmy jakie będzie imię, bo nie możemy z mężem dojść do porozumienia:):):):)

ppatqa

Październikowe mamy'08
Rozwiązania
0
Dla dziwczynki Natalia, dla chłopca Kamil

monia_wawa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U nas będzie chłopiec będzie - Kamil, dziewczynka Patrycja, Kinga lub Kamila... Jeszcze się zastanawiamy...:-)

M

modroklejka

Gość
Dla naszego malucha, który ma dopiero 9 tyg wybierzemy imię po pradziadkach.
My obstawiamy Zosię lub Stasia.
Tylko wiadomo jak to z mężulkami, o ile na Zosię bez mrugnięcia przystał, ze Stasiem miał problem. Jedyne i właściwe imię dla chłopca, to imię jego lub mojego taty. Nie żeby mi się Jurek, czy Michał nie podobało, tylko dlaczego ma się powtarzać?

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry