reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

A u nas od początku w sumie miał byc Rafałek, a teraz od jakiegos czasu sie zastanawiam jeszcze nad Jacusiem :sorry2: Moj tata miał Jan na imie, ale całe zycie do niego wszyscy Jacek mowili (nawet na grobie jest tablica Jan "Jacek") i tak jakos mnie naszło, zeby tak nazwac synka na jego czesc :confused: Patrykowi sie srednio podoba, wiec jeszcze zobaczymy :tak:
A jak dziewczynka by była, to nie mam pojecia. Mi sie Zuzanna podoba, ale Patrykowi srednio, a lepszego pomysłu nie ma :-p hehe
Ale chyba 3 lekarzy by sie nie pomyliło co do płci i bedzie chłopiec? Ale bym sie zdziwiła jakby jednak dziewczynka :rofl2: Ciekawe czy ktorejs z pazdziernikowek sie nie sprawdzi przewidziana płec :tak:
 
reklama
A my dobraliśmy drugie imię (po babciach) Hanna Barbara;-)

Moja i M mama to Barbary hehehe i żadnej babci nie będzie przykro;-)
 
Dziewczynki mam dylemat miałam dac córci tylko jedno imie piersze czyli Wiktoria ale wszyscy nas prawie nekaj ze tradycja jest dac dwa imiona i nie wiem co mam zrobioc nie chciała bym dawac dziecku imion po babciach a w szczególnosci po mojej zmarłej mamie zas po tesciowej wcale mi sie nie podoba doradcie cos
to sa propozycje tesciów :Wiktoria Ewa
mojego taty: Wiktoria Danuta
a ja sie zastanawiam nad Wiktoria Izabela
to by było imie chrzestnej Wikuni i nie wiem co robic maz tez nie chciał za bardzo drugiego imienia i tez go to meczy
 
GUSIU to nie dawajcie drugiego Jak nie chcecie Ale mnie sie podoba IZABELA :-)

KAKA ja mam na drugie BARBARA ;-)

U nas bedzie OLIWIA choc jakby sie tak zaczela zastanawiac to pewnie inne by mi sie spodobalo ale juz jak o niej mowimy to zawsze Oliwia
W planach jest OLIWIA KINGA ale to drugie to jeszcze nie jestesmy pewni
A jesli jednak bedzie chlowiec to ARTUR GRZEGORZ ;-)
 
Gusiu jak nie chcesz drugiego imienia to się nikim nie przejmuj. W końcu to Twoje dziecko. I tak głównie uzywa się tego pierwszego:-D
 
reklama
Z tego niecierpliwego czekania na dzidzię zmieniliśmy imię z Liliana na Izabela.
Będzie więc Izabela Emilia (drugie po niedawno zmarłej babci M.)
Jacek skacze po domu i krzyczy "dzidzia Izia, dzidzia Izia" - jakby deszcz wywoływał.
Oj na mózgi nam już padło:szok:
Ale będzie Iza. Mi też się podoba :tak:
 
Do góry