reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez Asteria, 26 Maj 2011.

1. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Prosiłyście o oddzielny watek tak więc proszę:-):-)

U mnie ma być Lena lub Nina albo Aleksander

2. Emmm

Emmm Fanka BB :)

Elżbieta dla dziewczynki, bo po mamie. taki hołd dla niej :) szkoda, że nie zobaczy...

3. reklama
  4. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Weronika albo Kacper
    Wczoraj doszła Zuzanna i tak chyba pozostanie :-)

Ostatnia edycja: 27 Maj 2011
  5. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

dla dziewczynki Gabrysia albo Marta, chłopiec jeszcze nie wiemy

6. Magdalena0713

Magdalena0713 Fanka BB :)

Nam sie podoba Ania lub Jaś albo Maciuś :)

7. livastrid

livastrid 2010 & 2012

jak wspominalam
    la dla niej
    vø dla niego

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2013
  8. Panciona

Panciona Zaangażowana w BB

Ja praktycznie tak jak myszka ;-) Dziewczynka będzie Natalia, a chłopiec miał być Jurek albo Mikołaj, ale ja chyba coraz bardziej przekonana jestem do Mikołaja :-)

9. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

U nas na początku Laura miała być Oktawią jako, że tatuś miał być Oktawią ale wyszedł jako chłopiec:-D ( a był planowany na dziewczynke- pozycje fazy księżyca coś tam coś tam)ale ostatecznie zostala Laurą Oktawią:-)
    chłopczyk miał być Ksawier i pewnie jak się urodzi teraz chłopiec to będzie Ksawierem:-) (no.... chyba, że tatusiowi wpadnie w ucho jakieś inne imie) mnie osobiście barzo się Fabian podoba ale M się nie podoba..... nad dziewczęcym imieniem jeszcze nie myśleliśmy, jeszcze sporo czasu:-)

10. reklama
  11. pati...

pati... Fanka BB :)

My od poczatku wierzymy, ze bedziemy miec synka ;-) dlatego brzuszek to Olus, wszedzie juz funkcjonuje to imie u nas :-D, no ale, jesli urodzi sie mala dziewczynka to bedzie Jula!

12. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

A u nas pomysłów brak.
    Ciekawe, kiedy cos wymyślimy. Ostatnio mieliśmy imię tylko dla dziewczynki. Dla chłopaka do końca nic nie wymyśliliśmy.

Poleć forum