reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Elżbieta dla dziewczynki, bo po mamie. taki hołd dla niej :) szkoda, że nie zobaczy...
 
Ja praktycznie tak jak myszka ;-) Dziewczynka będzie Natalia, a chłopiec miał być Jurek albo Mikołaj, ale ja chyba coraz bardziej przekonana jestem do Mikołaja :-)
 
U nas na początku Laura miała być Oktawią jako, że tatuś miał być Oktawią ale wyszedł jako chłopiec:-D ( a był planowany na dziewczynke- pozycje fazy księżyca coś tam coś tam)ale ostatecznie zostala Laurą Oktawią:-)
chłopczyk miał być Ksawier i pewnie jak się urodzi teraz chłopiec to będzie Ksawierem:-) (no.... chyba, że tatusiowi wpadnie w ucho jakieś inne imie) mnie osobiście barzo się Fabian podoba ale M się nie podoba..... nad dziewczęcym imieniem jeszcze nie myśleliśmy, jeszcze sporo czasu:-)
 
My od poczatku wierzymy, ze bedziemy miec synka ;-) dlatego brzuszek to Olus, wszedzie juz funkcjonuje to imie u nas :-D, no ale, jesli urodzi sie mala dziewczynka to bedzie Jula!
 
reklama
A u nas pomysłów brak.
Ciekawe, kiedy cos wymyślimy. Ostatnio mieliśmy imię tylko dla dziewczynki. Dla chłopaka do końca nic nie wymyśliliśmy.
 
Do góry