reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

reklama
a ja nadal mam pustke w glowie .. mi rowniez podoba sie Oliwier ale nikomu oprocz mnie w mojej roodzinie sie nie podoba niestety wiec nie wiem jak to bedzie ...
 
KASIRA, Milenka sliczne imię.
ANETA, Jakub też bardzo ładne.

My nadal zostajemy przy Patryku, chociaż ja nie jestem do konca przekonana i im blizej do porodu tym mam większe wątpliwości:confused:
 
a mi brat wlasnie napisal wczoraj jak sie pochwalilam ze ma byc Nellie czy nie moge jej nazwac poprotu Nel, wnerwia mnie to ze mi sie ktos wtraca, to tak trudno podjac decyzje a ktos ci bedzie ingerowal, moja dzidzia, moja sprawa, mloda_m nie daj sie, bylescie sie zgadzali z ojcem dzidzi, reszta niech sie odwali bo nigdy nie wybierzecie i potem dostanie jozef z urzedu alblo genowefa :cool2: (nie obrazajac tychze, to tez imiona moich bliskich)
 
M_ktosiu zgadzam sie z Toba. My z M damy corci na imie Martyna mimo ze anie jednej ani drugiej babci sie to imie nie podoba:-D . Moja mama to nawet przez jakis czas probowala mnie przestawic na inne imie a teraz to juz przywykla i jak dzwoni i cos sie zgada o dziecku to "Martynka to, Martynka tamto" .
Mona Petryk to ladne imie nawet znalam jednego Patryka, to sympatyczny chlopak.
Kasira o Milence to ja sama tez myslalam takze ok:-) ! I Macius! Dla chlopca to byla moja pierwsza opcja!
 
u nas był Mati od samego początku, na długo jeszcze przed pojawieniem się w brzuszku...
rodzinka wciska mi Michałka - ładnie - ale nie lubię czegoś takiego...
jest Mateusz i już!

dla dziewczynki miałam Olimpka - mama najpierw dziwnie to przyjęła
ale teraz widzę,ze chyba jej się podoba:-D

Tak więc Kochane -to wasze dzieci i Wy nadajecie im imiona
a rodzinka sie przyzwyczai

moja babcia, kiedy urodziła się Natalia...też jej nie bardzo posowało to imię,
mówiła nawet do niej anulka:-D
 
M-ktosiu i mloda_mamusiu nie dajcie sie obioe. wazne zeby wam sie imionka podobaly no i oczywiscie tatusiom.
U mnie tez rodzina protestowala, ale teraz juz sie przyzwyczaili, he he ale ja zaczelam sie wachac i juz nie wiem jakie imie dac
 
reklama
Modne byly Zuzie masz racje M_ktosiu. Mnie nawet sie to imie podoba ale stwierdzilam ze za duzo juz tych Zuz.
Alicja ladne imie Lukasz tez:tak: . Dobry wybor monika!
 
Do góry