reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

Ostatnio do naszego zestawu doszly nowe imiona :-) :
Patryk, Kacperek
Ciekawe ile jeszcze imionek dojdzie do zetawu ;-)
 
reklama
Z imieniem to będę mieć problem.
U nas w rodzinie jest tradycja żeby dziecko dostało imię po kimś z rodziny. Ale nic mi się specjalnie z tego zestawu nie podoba, może z wyjątkiem Elżbiety (dwie babcie nosiły to imię) Piękne szlachetne imię i zapewne będzie teraz rzadkością bo kogo nie pytam to Zuzia albo Amelia - bardzo popularne teraz więc jak chcecie mieć wyjątkowe imię dla dziewczynki to odradzam.
A na chłopca to zupełnie nie mam pomysłu. Nie sądzę że nazwałabym syna Karol, Jan czy Rudolf albo Jerzy. Kiedyś podobało mi się Szymon ale wiem że mąż się nie zgodzi.
 
witam

Kurcze ja to ma chyba pecha. Zawsze jak cos zaczyna mi sie podobac to za jakis czas staje sie to bardzo popularne. tak było z imieniem Zuzia. Od zawsze pamietam ze chcialam zeby moja coreczka miala tak na imie (myslalm o tym juz w liceum). A teraz jest to najpopularniejsze imie dla dziewczynki. Nie wiem czy zrezygnowac z tego o czym zawsze myslalam po to zeby w przyszlosci moja córeczka nie była jedną z 10 Zuziek w klasie:(:no:
 
Ja przegladalam imiona i wogole, zadne mi sie nie podoba. Wsrod znajomych mamy sporo Antonich, Ignacych i Julii a tak poza tym to sa jeszcze Oliwia, Marta, Emilia, Makary, Anna, Franciszek i Natalia.
Ja myslalam o Leon, Aurelia, Aniela, Ksawery....
 
My też jeszcze nie znamy płci, a co do imion to dla dziewczynki napewno Natalia. W związku z imieniem dla chłopca to u nas toczy się mała wojna domowa. Ostatnio stanęło na Dawid ale myśle, że to sie jeszcze zmieni (no chyba, że będzie dziewczynka i problem z głowy).
 
u nas doszlo jeszcz jedno imie dla dziewczynki czyli mamy do wyboru Angelike albo Martynke ...a jak chlopiec to niemam pojecia zobaczymy
 
i ot problem mamy niema martynki ani angeliki bo jest synus hihih a to niepsodzainka wiec trzeba wybierac imie dla chlopca a w glowie braki
 
reklama
Jestem tegoroczna mama kwietniowa.Oj ciezki dylemat z wyborem imienia...nam i 9 miesiecy bylo malo a propozycji wiele.... po urodzeniu synek nazywany byl Dziubkiem.I tak gdy mial miesiac stwierdzilismy ze pora wreszcie sie zdecydowac i zarejestrowac naszego dziubka. Wypisalismy wiec wszystkie propozycje na malutkich karteczkach zlozylismy w wachlarzyk i nasz junior sam sobie wybral imie trocajac raczka karteczke- FRANCISZEK KAJETAN (co udokumentowane zostalo na tasmie ;-) )
Zycze powodzenia w wyborze!!!
A tu krotka lista mozliwosci ;-)
http://gorny.najlepsze.pl/imiona/
 
Do góry