reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

reklama
A u nas będzie Aleksandra Jolanta - Ola Jola:-) tak zarządził mój mąż, a mi bardzo się podoba. Jeśli chodzi o popularne imiona, to powiem tak... no uczę 3 klasy pierwsze w szkole podstawowej i tam np. w jednej klasie mam po 5 Kaś, Julek, Wiktorii, Mariannek i Adrianek. Poza tym jest dużo Kacperków i Maksymilianków. Wśród moich znajomych, którzy teraz mają dzieci, króluje imię Oliwia. Kurcze... no niby głupio tak nazywać dzieci wciąż tak samo... ale mnie te imiona wciąż się podobają.
 
a my nadal jestesmy w kropce jezeli chodzi o imie dla chlopca:confused: niby ma byc dziewczynka ale nie uwierze jak nie zobacze:tak: wiec trzeba sie przygotowac na "jajeczka" ja bym chciala Filipka albo Kacpra a moj M Beniamina no i robi sie problem bo kazde z nas upiera sie przy swoim:tak: :tak: :tak: najlepiej bedzie jak urodze zanim on wroci z pracy i podam te imie ktore ja chce hihi:-) :-) :-)eeeee :no: nie zrobie mu tego trzeba znalezc jakis kompromis!!!!
 
jejc...normalnie szookkkk mam metlikw łepetynce ciagle cos zmieniamy ale mamy rotacje ...juz był u nas Mateuszek...łukaszek...eryk...Szymonek...Bartus..mi sie podoba Oskarek ale kreca nosem...teraz wpadło nam Alanek i my ciagle w kropce...boszzz ja naprawde nie potrafie sie zdecydowac:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....RATUUNKUUU
 
WIKI Alan to bardzooo ładne imie mi też się podoba i też tak chciałam nazwać synka no ale Kubuś przebił wszytsko :tak:
 
Ja wybralam z moim M. Oliwier bo na USg wyszlo 3 razy ze to chlopak,ale mam tez plan B;Urszula po mojej mamie,bo malenstwo moze sie urodzic 22 kwietnia w dniu jej urodzin.
 
reklama
Joanna P. ja my tez jak narazie zostalismy przy Oliwerku .. i tez 3 razy chlopiec na usg wyszedł i to kazde z tych usg to byl inny lekarz wiec nastawiłam sie ze to juz na 100 % chlopiec :)
 
Do góry