reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

Ewusia12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2012
Postów
552
Miasto
Warszawa
U mnie dla dziewczynki Alicja Amelia albo Magdusia. Dla chłopca Mikołaj :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widze ze nie tylko ja z sentymentem patrzę na Wasz wątek bo jestem marcowa mama, ale 2017:) tak niedawno wybieraliśmy imie dla dzidziusia, a on już jest z nami.
Ja dla chłopca miałam od strzału, miał być Adaś, a dla dziewczynki nie mieliśmy pomysłu. Okazało sie, ze bedzie dziewczynka. Chcieliśmy Alicja, ale moja mama jest Ala wiec zaczęliśmy myśleć. Nie chciałam bardzo popularnego imienia żeby nie była 4 Zuzia wiec mamy Igę:)
Pamiętajcie ze imie ma sie Wam podobać i nie słuchajcie nikogo bo zwariujecie. Udanych przemyśleń i spokoju Wam dziewczyny życzę:)
 
Alicja widze króluje ;) szwagierka rodzi w listopadzie i właśnie będzie Ala u nich :)

Ewciiik.. oj tak, zagladam z sentymentem! jak ten czas leci. dopiero dowiedziałam się o ciąży a niedługo moja córa 4 miesiące będzie miała :) właśnie sobie obok leży i słodko śpi :)

u nas z imieniem nie było "problemu". niby tez w kiedyś jeszcze dlugo przed ciaza nie chciałam popularnego imienia ale wyszła Amelia których jest teraz wysyp :d ale to nie ze względu na modę.. po prostu w brytyjskim serialu była taka urocza dziewczynka o tym imieniu, miała bujną wyobraźnie i jakoś bardzo ją polubiłam, tak samo mąż.. i jeszcze przed zajściem w ciążę wybraliśmy imię ;)

jakby miała być druga córa byłoby ciężej.. albo Kornelia (pasujące do Amelii) albo Oliwia albo Antonina ;)
a chłopiec? pewnie Antoś. Jeszcze Ignaś mi się podoba ale Ignacy już mniej xP
Jakoś męskie imiona mi się średnio podobają i nie umiem nic wybrać..
 
Alicja widze króluje ;) szwagierka rodzi w listopadzie i właśnie będzie Ala u nich :)

Ewciiik.. oj tak, zagladam z sentymentem! jak ten czas leci. dopiero dowiedziałam się o ciąży a niedługo moja córa 4 miesiące będzie miała :) właśnie sobie obok leży i słodko śpi :)

u nas z imieniem nie było "problemu". niby tez w kiedyś jeszcze dlugo przed ciaza nie chciałam popularnego imienia ale wyszła Amelia których jest teraz wysyp :d ale to nie ze względu na modę.. po prostu w brytyjskim serialu była taka urocza dziewczynka o tym imieniu, miała bujną wyobraźnie i jakoś bardzo ją polubiłam, tak samo mąż.. i jeszcze przed zajściem w ciążę wybraliśmy imię ;)

jakby miała być druga córa byłoby ciężej.. albo Kornelia (pasujące do Amelii) albo Oliwia albo Antonina ;)
a chłopiec? pewnie Antoś. Jeszcze Ignaś mi się podoba ale Ignacy już mniej xP
Jakoś męskie imiona mi się średnio podobają i nie umiem nic wybrać..
Ignas jak mój synek polecam[emoji4] Ignacy mówię do niego jak nabroi [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja u nas obstawiam 3 chłopaka i na dzień dzisiejszy na pierwszym miejscu Leon
Mąż jest przekonany, że zrobił córkę i jego typy, które mogłabym zaakceptować, to Emilia, Julia
Za to nasz syn powtarza, że chciałby siostrzyczkę Alę, hehe
Będziecie brać pod uwagę przy wyborze imienia zdanie Waszych dzieci?
 
Do góry