reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

Mój M też się krzywil na Julka, ale ostatecznie jego ciotki stanęły murem za ty m imieniem. Teraz myślimy o Agacie lub Gabrysi. Agatą miał być Julek w razie czego. Ale...Agaty mamy 4 w rodzinie, dorosłe kobiety. Gabrysia.... Sama nie wiem już, a M skłania się ku Gabrysi, zwłaszcza, że ta sama ciotka mówi, że fajne imię ;)
Agatka bardzo mi się podoba. Gabrysia też fajne imię ale Agatka super [emoji7]
 
reklama
Dla chłopca po naszych dziadkach będzie Jaś albo Staś, dla dziewczynki mamy większy kłopot,miała być albo Gaja albo Zojka ale każdy psioczy na te imiona, że przekombinowane i rzeczywiście ostatnio zastanawiamy się nad czymś prostszym, mój ostatnio wymyślił Zosię, ale jakoś nie wyobrażam sobie wołać "Zofio na obiad" hihihi :D
 
Dla chłopca po naszych dziadkach będzie Jaś albo Staś, dla dziewczynki mamy większy kłopot,miała być albo Gaja albo Zojka ale każdy psioczy na te imiona, że przekombinowane i rzeczywiście ostatnio zastanawiamy się nad czymś prostszym, mój ostatnio wymyślił Zosię, ale jakoś nie wyobrażam sobie wołać "Zofio na obiad" hihihi :D
Zosia na obiad [emoji3]
 
A ja dziewczyny zawsze chcialam Krzysia po wczesnie zmarlym kochanym tacie, ale sie waham..na drugie na pewno by bylo jak nie na pierwsze. Mojemu sie podoba Szymon. Mnie bardzo tez w sumie. Ale chodzi mi po glowie Tadeusz:) Tadzio Tedi, sliczne zdrobnienia, ale nie ma nic pomiedzy...Tadeusz powaznie a Tadek za malo poawaznie:/ co myslicie o Szymonie i Tadziu:)?
 
A ja dziewczyny zawsze chcialam Krzysia po wczesnie zmarlym kochanym tacie, ale sie waham..na drugie na pewno by bylo jak nie na pierwsze. Mojemu sie podoba Szymon. Mnie bardzo tez w sumie. Ale chodzi mi po glowie Tadeusz:) Tadzio Tedi, sliczne zdrobnienia, ale nie ma nic pomiedzy...Tadeusz powaznie a Tadek za malo poawaznie:/ co myslicie o Szymonie i Tadziu:)?
Ja wybrałabym Szymona- śliczne imie :)
 
A ja dziewczyny zawsze chcialam Krzysia po wczesnie zmarlym kochanym tacie, ale sie waham..na drugie na pewno by bylo jak nie na pierwsze. Mojemu sie podoba Szymon. Mnie bardzo tez w sumie. Ale chodzi mi po glowie Tadeusz:) Tadzio Tedi, sliczne zdrobnienia, ale nie ma nic pomiedzy...Tadeusz powaznie a Tadek za malo poawaznie:/ co myslicie o Szymonie i Tadziu:)?
Mnie Krzyś a Szymon czy Tadeusz też ładne imiona. Wiem nie pomoglam [emoji16]
 
reklama
Do góry