reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

Ja mialam miec Tyldzie- Matyldzie ☺
Niestety w okresie mojej ciazy akt. 27 tydzien. Chyba z 10 sie pojawilo w naszym otoczeniu... rodzina, znajomi, sasiedzi.
Wiec imie zostalo zmienione.. krolewna bedzie miala 2 imiona ze wzgledu na tradycje.. bo samo imie jak i nazwisko nie sa znane
 
reklama
Na ten moment naszym faworytem dla drugiej córeczki jest imię Matylda. Mówilibyśmy do niej Matysia, Tysia albo Tyśka. Osobiście nie znam żadnej osoby o tym imieniu. Pozytywnie kojarzy mi się z filmem "Matylda", który lubiłam oglądać w dzieciństwie. Jednak jak przedstawiliśmy nasz pomysł szwagierce to skrzywiła się i stwiedziała, że to imię jak dla starej grubej baby... Czy Wam też się jakoś źle to imię kojarzy? Nie chce przez przypadek skrzywdzić dziecka:D

U nas w rodzinie ani wsrod znajomych nie ma zadnego Franciszka dlatego tez rozmyslamy to imie :) ale podobno jest bardzo popularne i juz nie wiem co robic :( dziadziu mojego meza tak mial na imie i chcialby zeby nasz syn sie tak nazywal eh
 
U nas w rodzinie ani wsrod znajomych nie ma zadnego Franciszka dlatego tez rozmyslamy to imie :) ale podobno jest bardzo popularne i juz nie wiem co robic :( dziadziu mojego meza tak mial na imie i chcialby zeby nasz syn sie tak nazywal eh

U nas bedzie Franek. Tez sie przejmowalam, ze to popularne imie a potem doszlam do wniosku, ze najwazniejsze, zeby to nam sie podobalo :)
 
Ja daje dwa imiona, będzie Zofia Elżbieta [emoji846] ja też mam dwa i uważam że to fajne, zdarzało się szczególnie na uczelni gdzie jest 300 osób na roku dwie np
Anie Nowak gdyby było drugie imię nie byłoby tego problemu [emoji846]
O kurcze, moja mama to Elżbieta Barbara, a tesciowa Dorota Zofia :)
 
Rozmawialam z mężem i ustaliliśmy że olejemy to co mówią inni, więc na razie zostaje Artur. Chyba że sami zmienimy zdanie, bo rozważamy jeszcze Rafała i Maksymiliana. Ale znam samych fajnych Arturów i jakoś to imię bardzo dobrze mu się kojarzy.
Myśmy myśleli początkowo pomiędzy Arturem, Maksymilianem i Danielem.

Stanęło na Thorinie Danielu :D
 
Do góry