reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
Tutaj możemy pisać o imionach, które nam się podobają,
które wybraliśmy a które nas śmieszą ;-)


Dodatkowo możemy zrobić listę przeczucia na płeć :-) każda z nas napiszę czy przeczuwa dziewczynkę czy chłopczyka a potem zobaczymy jak się sprawdziło :tak:



natkusia - SYN - CÓRKA
gorgusia - CÓRKA
Domi88 - Bliźnięta - SYNOWIE
abra79 - CÓRKA
barbarka - CÓRKA
monia456 - CÓRKA
Anielka. - CÓRKI

magda17011 - SYN
ojaka - SYN
LILITH - CÓRKA
maćku - SYN
GosiaDr - SYN

malenkakasia3 - SYN
jjm86 - CÓRKA
wszystkosiezmienia - CÓRKA
Trzcina86 - CÓRKA


 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dla dziewczynki prawdopodobnie Ola :-)
A dla chłopczyka nie wiem.. Mi się podoba Wojtuś ale mój G. kręci nosem :confused: zobaczymy!
 
U mnie zarowno ja jak i maz obstawiamy dwoch chlopcow.Jesli chodzi o imiona to chlopcy: Oliver,Jacob,Frank.
Jesli jednak bedzie dziewczynka: Lilly,Emma,Emily,Hannah
 
Ja jakiś specjalnych przeczuć nie mam, chociaż bardziej skłania się ku dziewczynce. Oczywiście mąż chciałby syna :) a imiona dla dziewczynek podobają mi się Ewa, Alicja, Pola, dla chłopca Tomek.Mężowi się podoba Ania, ale.mnie nie :p
 
Wydaje mi się, że jednak teraz będzie chłopak. Może mylę się, ale mam takie przeczucie. Przy dziewczynkach zajadałam się czekoladą, a tu mnie odpyta ;/ Nawet kęsa nie mogę zjeść. Jak będzie chłopak, to na pewno Igorek, a jak dziewczynka to Nikola :)
 
Ja mam takie małe zboczenie, boje sie krakac, ze cos bedzie przez to nie tak i az strach mi myslec nad imieniem :D
Ale za to wiem juz na 100% jaki wozek kupie :D Nie moge sie juz doczekac zakupow ciazowych, chocby jakis ubranek dla siebie ale tez boje sie zapeszyc i chyba dopiero cos w 2 trymestrze kupie..
 
Ja nie mam przeczuć, ale bardzo chciałabym dziewczynkę :-) i mąż odziwo też:tak:. Jeśli będzie dziewczynka to Weronika lub Alicja, a jeśli chłopczyk to Jan lub Leon (po naszych dziadkach :-)).
 
reklama
Alicja też mi się podoba :tak:

KATUSHKA ja tak miałam w pierwszej ciąży.. marzyłam o córce :tak: i pamiętam 2 dni przed prenatalnymi obudziłam się i powiedziałam sobie SYN (mega silne przeczucie). Jak na tych prenatalnych lekarka powiedziała, że będzie chłopiec to rozpłakałam się ze szczęścia i radości nie było końca :-) Teraz mojego Michałka w życiu nie zamieniłabym na Michalinke ;-) to na razie nie wpisuje Cie na listę.. jak będziesz miała przeczucie to wpiszemy ;-)
 
Do góry