reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

reklama
Przeczucia jeszcze jako takiego nie mam. Dla dziewczynki to Nadia Basia Urszula Anastazja dla chłopca Cezary Bruno Fabian ale to się może zmienić szybko
 
Ostatnia edycja:
Hmmmmm ...

Co do płci przeczucia nie mam :-p jeszcze nie
Imiona....nie myśleliśmy jeszcze o tym...jak tylko coś wymyślimy to na pewno napiszę
Ale jak jedna z Was wiem jaki wózek kupię :-D
 
My zawsze o naszym przyszłym dziecku (jak dopiero było w planach) mówiliśmy Kostek,ale teraz nie mam przeczuc ani parcia na chlopca jednak imienia dla dziewczynki jeszcze nie ma.
 
Dla chłopca Emil, Olaf, Karol... dla dziewczynki Amelia, Kornelia, Laura, Liliana, Marcelina...

a męża propozycje chłopak Antonii, dziewczynka Agata ...............

oczywiście wszystko może ulec zmianie ;)
 
Ja powiem Wam tak. W pierwszej ciąży chciałam chłopaka wyszła dziewczynka:tak:. Teraz marzy mi się kolejna dziewczynka, więc pewnie będzie chłopak;-)
Co do imienia to dla dziewczynki Hania a dla chłopca nie mamy bo mojemu podoba się Boguś (Bogusław) mi nie za bardzo więc na razie lipa;-)
 
reklama
A ja czuję że będą dziewczynki :-D A co do imion nie mam zielonego pojęcia bo mój M nie chce rozmawiać na temat imion póki nie dowie się płci ;-)
 
Do góry