reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

Oj znam kilku Kacprów w wieku szkolnym (to bardzo popularne imię wśród rówieśników mojego syna), trzeba mieć do nich cierpliwość tak jak do mojego Adriana.:-)
Zoja bardzo ładne imię. Bardzo nowoczesne. Mało jest dziewczynek o tym imieniu, ja przyznam się, że spotkałam się z nim tylko raz podczas chrztu świętego
My jak wybraliśmy imię dla syna Adrian 13 lat temu to babcia do tej pory nie wie jak to wymówić i mówi Adianek, nawet na kopertach jak daje mu pieniążki też tak pisze. I do tej pory uważa, że dziwne to imię. A mi podobało się bardzo. Tak jak teraz Hania, chrzestna mojej mamy od zawsze do niej mówi Hanusia- strasznie mi się to podoba, zwłaszcza, że moja mama ma 66 lat.:szok:
Edys no to mi podpadłaś:-)
A co do Aleksander to znam kilka a jedna w wieku dorosłym zmieniła sobie w dokumentach na imię Ola, bo tak jej się bardziej podobało.
 
reklama
To ja też dołączę się do dyskusji.
Pytała się jedna z was o Julii - mi się podoba to imię, ale ostatnio co druga dziewczynka to Julia, w szczególności w wieku moich dziewczynek :)

Ja mam w domu Weronikę i Wiktorię, więc szukaliśmy trzeciego ładnego imienia na W, ale nie znaleźliśmy. Pomysł był, żeby była Wiwiana, ale uznałam, że za bardzo wymyślne :p Był też pomysł - Kornelia, ale po pewnym czasie mąż oprotestował. Stanęło na Marcelinie, a że młodsza dalej się upiera na Kornelię, to pewnie będzie Marcelina Kornelia :)
 
Oiseau my też będziemy mieli Marcelinę. Gdy jeszcze nie byłam w ciąży chciałam Martynę albo Marcelinę,ale gdy zaszłam w ciążę jakoś samo wyszło. Agatka zaakceptowała, mąż początkowo kręcił nosem, ale wszyscy już się przyzwyczaili.
 
kloutyna - nasza córeczka bedzie miała na imie właśnie Julka. Odkąd dowiedzieliśmy sie ze to bedzie dziewczynka jakos tak samo wyszło chociaż wczesniej gdy rozważaliśmy imiona, pomysłów było milion.
Wiem, ze Julia to popularne imie ale stwierdziliśmy ze nie bedziemy brać innego tylko ze względu na jego popularność skoro nam sie podoba. Pasuje i małej Julce i babci Julii :) no i tak zostanie :) chociaż przez chwile miała byc Zosia, Zoja, Iga itp.
 
U nas już musi być Kornelia :-) Jak byliśmy nad morzem to Martynka kupiła dla siostrzyczki nad łóżeczko aniołka z imieniem Kornelia :-D więc wyjścia nie mamy, choć oczywiście to imię braliśmy pod uwagę od początku :-) po drodze jeszcze rozważaliśmy Natalia i Ola, ale teraz to już musi być Kornelka :-)
 
Dziewczyny, zwłaszcza te co już dzieci mają.... jak jest u Was z imionami tymi, popularne itd. czy raczej nie?

Emil
Wiktor
Karol
Tymon

Ja wiem, że nie powinnam patrzeć na to co inni mówią i jakie imiona w podwórkowym blokowisku .... ale niestety ... mam taki mentlik ... bo a to mówią, że brzydkie a to słyszę pod blokiem - najgorsze, że to dzieciaki z tego roku.

Które Wam się bardziej podoba?

Jak by była dziewczynka to by była Agatka a tak znowu chłopak i znowu problem....:p
 
reklama
Ale pamiętaj że to tobie ma się podobać bo innym to nigdy nie dogodzisz. Każdy ma inny gust co do imion a o gustach się nie dyskutuje ;-)
 
Do góry