reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych sierpniowych Maluszków :)

Mi dla dziewczynki podoba się Asia i Karolina (ale ma nieco inne zdanie :-). A dla chłopaka nie mam pojęcia. Mamy już Mikołaja mi się podoba jeszcze MArcin ale tu znowu mąż stoi na przeszkodzie :-)
 
reklama
Ja ostatnio rozmawialam z mezem na temat imion i odziwo oboje zgadzalismy sie bez problemu. Jesli bedzie parka to Oliver i Mia , a pozostale 2 awaryjne to Jacob i Lily :-)
 
nie zastanawiałam się jeszcze, poza tym w pierwszej ciąży cały czas miałbyć Kacper, jak zaczęły się zakupy przed porodem nakupowałam ciuszków żółtych, różowych, aż sie mnie siostra czepiała jak Kacper będzie w tym chodzić, no i jest Zuzia.
Drugie moje słonko miało być małym Jankiem, niestety w 21 tc okazało się że byłaby córcia, jeszcze poczekam nad wybieraniem imienia.
 
Ha, u nas imię nadal nie wybrane ale mam już hmm nie przeczucie, raczej na zdrowy rozsądek wydaje mi się, że będzie dziewczynka. Skoro ciąża starsza i mogło dojść wcześniej do zapłodnienia to stąd dziewuszka. Jakby tak było córa będzie wniebowzięta :-D
 
Lilith to chyba nie do końca działa, niestety. Przy Zosi ucelowaliśmy idealnie w owulkę i wcale chłopak z tego nie wyszedł ;-)

My obstawiamy chłopaka i na razie wybraliśmy imię Staś :tak:
 
Ja czekam aż poznamy płeć.

Dla nas ważne jest, żeby imię tak samo brzmiało po polsku, po niemiecku i po angielsku. O ile dla dziewczynek takich imion jest bez liku, o tyle przy chłopcu trzeba trochę pokombinować.;-)
 
Ooo :-D no to się zobaczy. Co prawda z Jud to samo, idealnie w owulke a córa jest :-D Ja tam się ciesze niesamowicie, czy to chłopak czy dziewczynka ale powiem wam, co do imienia nie mam pojęcia. Kiedyś, jak w ciąży nie byłam, tylko wciąż się łudziłam i marzyłam o niej, to miałam tyle pomysłów etc. a teraz nic :no:
 
reklama
Do góry