reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
Justynaj życzę ci tego z całego serca ale nie nastawiaj się :-D Ja dałabym się zabić że będzie teraz córa a tu co? JAJECZKA! Dodam że w poprzedniej ciąży idealnie chłopaka wyczułam i określenie płci było dla mnie tylko formalnością.. :-)



Ładnie! Staś lub Helenka bardzo ponadczasowe! I bardzo mi się podoba dla chłopca imię Sebastian :tak:
 
U nas jezeli chlopk to na 100 % Antoni ( z pisownia Anthony) a jesli dziewczynka, to jeszcze myslimy ale napewno na A. moze Alicja ? moj mezus chce Athena ( ale mi sie nie widzi) :crazy:
 
Emily Athena ma na imie corka naszej dunskiej ksiezniczni,ktora urodzila sie w zeszlym roku;-), mnie sie podoba,ale nie ma co sie zmuszac, czasem tez imie spodoba sie po jakims czasie dopiero. Ja np. Nigdy nie myslalam, ze nazwe moja core Julie, a jak sie urodzila to idealnie pasowalo i do dzis jestem zadowolona,ze tak dalismy, a tez byl pomysl tatusia:-D
 
Fifka ja tez byłam pewna teraz ze corcie mam:) Śmiać mi sie teraz chce jak na poczatku zwracałam sie do dzidzi Nelka:p Intuicja nas zawiodła:)

Staś ładne imię. Mój tata miał tak na imie i dziadek . Filip pewnie na drugie bedzie miał Staś.
 
Blanka haha ja mówiłam Monika! :-D Mówię...dałabym się pokroić za tą córę.. a tu taka niespodzianka...


Emily Alicja to naprawdę piękne imię!
 
Teraz sie zastanawiam czy to była intuicja , czy moze bardzo silna cheć posiadania córki?:) MI wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły o córci:p Fifka, bo nie pamietam przepraszam, ale Tobie juz na 100%chłopca powidziano ze nosisz?
 
Lekarka powiedziała ze jest tego pewna bo powiedziałam że miałam inne przeczucie. No ale i tak czekam na badanie połówkowe, będę miała też 3D i wtedy dowiem się już tego tak na pewno. :tak:

Miteż wszytko wróżyło córkę, nie tylko moją chęć... zachcianki, kształt brzucha, jakie zabobony... hehe serio... ciąży jest zupełnie inna niż poprzednio bo na przykład mdłości nie miałam wcale a z Konradem rzygałam jak kot do połowy.. i wiele wiele innych taki "kwiatków" a tu zaskoczenie!
 
reklama
Mi się najbardziej podobają imiona nieudziwnione, proste, występujące od wielu pokoleń. Na drugie synek będzie miał Antoni bez wątpienia. Nie na pierwsze, bo trochę Antków wśród znajomych biega. Imiona, które wybraliśmy dla naszego maluszka są "odziedziczone" po wspaniałych osobach z naszych rodzin. Jeszcze kilka osób wartych uhonorowania się znajdzie, ale niestety nosili takie imiona, za które dziecię szybko by miało do nas pretensje ;) Więc wybór był prosty. I oby maluch odziedziczył cechy charakteru po swoich przodkach.
 
Do góry