reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

Ja mam przeczucia od samego początku, że będzie chłopczyk. Na razie ustaliliśmy, że damy Mu na imię IGNACY a jeśli dziewczynka to KARINA :)
 
reklama
A ja na razie wszystkich wkręcam że skoro termin mam na Trzech Króli to jeżeli będzie chłopiec to koniecznie Baltazar:-D
Miny zainteresowanych bezcenne - moją kuzynkę tak zatkało że po kilku długich sekundach namysłu stwierdziła: "hmm... bardzo... oryginalnie - ale w sumie chyba lepiej niż pisany po polsku Brajan";-)
 
Apropo Baltazara jest kawał


Babcia pyta chłopczyka biegającego po placu zabaw- Jak masz na imię?
-Baltek
-babcia dociekliwie- Bartosz czy Bartłomiej
chłopczyk z uśmieche- nie, prosze Pani, Baltazar
 
kochane co do wpisania imion w listę to proszę o wiadomości prywatne! jestem ostatnio trochę zajęta i nie chcę żeby coś mi umknęło na forum.
 
Mam w rodzinie bliźniaki - Balbinę i Baltazara :) Cudne imiona :) I tak mówi się do nich Baltek i Balba :D
Mieszkają w Londynie.
 
Mnie bliźniaki też przeszły przez głowę, jak się dowiedziałam o ciąży, bo z wiekiem szanse rosną a moja babcia miała brata bliźniaka.

Wczoraj moja Olka mnie zagięła, mówi: Mamusiu nie zmieniaj już imienia. Jakiego imienia-pytam. Na to ona: No bo może będzie Amelka (tak słodko to powiedziała). I mówi, że Julka już jej się nie podoba (Julka to była jej pierwsza wersja imienia dla maluszka).
Acha, wczoraj jak przyszłam z pracy, Olka mówi że nocnik zostawia dla siostrzyczki lub braciszka, a ona na nakładce na sedes będzie siku robić. Nazrywała mi jeszcze polnych kwiatuszków-KOCHAM JĄ.
 
Grudnioweczko super masz ta core:-)ja tez mysle sobie,macierzynstwo to najlepszy zawod, dlatego, pieprze kariere i ...rodze dzieci:-Dpo cholere mi jakis tam durny szef,wole slodkie dzieciatka, a co tam zycie ma sie jedno:-)
 
reklama
Justynaj, uważam podobnie :D Też mam w planach bycie matką na cały etat ;) A planujemy 4 dzieci :) Tylko kiedy my z tym zdążymy skoro ja już w wieku dżizusowym jestem :D
 
Do góry