reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

Temat na forum 'Archiwum styczeń 2014' rozpoczęty przez basiekkk, 24 Maj 2013.

1. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Złośliwe... smiech.gif

2. inomama

inomama Fanka BB :)

Fifka - no i przerąbane masz:) dobrze, że ja nie Kasia:):):)

moje dziecię jest Kajetan z kilku powodów. Bo nie chciałam, zeby miał imię popularne, bo chciałam zeby się zmiękczało (wersje są różne:Kajtek, Kajcik, Kajcisław, Kajko, Kajtula, Kajetan Pogromca Śmietan albo Kajetan Chrumps - w zależności od sytuacji:), no i ....mój były mąż chciał by dziecię było Gerard....ja rozumiem lektury, jakie się czyta, mają wpływ na codzienność, ale bez przesady...:)

3. reklama
  4. Gochax2

Gochax2 Zaciekawiona BB

Na razie górują u mnie trzy imiona: Aleksander, Leon lub Tomasz. Chyba zdecyduję jak zobaczę kruszynkę na żywo

5. lkasia

lkasia Fanka BB :)

fifka no to jestem jeszcze ja:p...ale dla pocieszenia, ja sama nie lubię swojego imienia:p
    U nas juz raczej postanowiono--Tymon lub Oliwia:)

6. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Haha u mnie to nie jest kwestia nielubienia a po prostu "złego skojarzenia" :sorry2:

Dzisiaj teściowa mi podgadywała zebyśmy dali dla synka imię Karol - Bo takie było początkowe założenie nim znałam płeć. Później nam się odwidziało.... ale coś czuję że chyba nie dam rady zmienić zdania.

7. ivi

ivi uzależniona;) // I.2010

Fifka - a czemu Adrianka chcesz zmieinać na jakieś inne imie?:) Adrian i Konrad pasują idealnie, świetne dla rodzeństwa :) (Karol - osobiście nie lubie, źle mi się kojarzy :-D )

Ikasia - to chłopięce bardzo bardzo ładne:-D

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Ivi nie chce! I nie zmienię bo też mi się podoba opcja Konradka z Adriankiem :-D Tyle że otoczenie kręci nosem i przez to sprawia ze zaczynam myśleć (choć nie jestem osobą ulegającą naciskom innym) całe szczęście mąż jest za moim pomysłem i nie widzi nic złego w imieniu Adrian - ba.. podoba mu się. :-) A jeśli on się zgadza to już inni nie musza!

9. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

fifus to tylko i wylacznie wasza decyzja!! :)

10. reklama
  11. delewarre

delewarre Fanka BB :)

Fifka, na mnie przy poprzedniej ciąży też "otoczenie" siadło, że jak dam na imię Mikołaj to skrzywdzę dziecko, nie wiem czemu, bo akurat mikołaj bardzo mi się podobało i tak dałam, wszyscy się przyzwyczaili i on też ma się bardzo dobrze :-)
    Za to teraz powiedziałam, że jak będzie znowu chłopiec to dam na imię Świętopełek :-D (oczywiście żart) to teraz mi wszyscy dziewczynkę wróżą :-D:-D:-D

12. _Hope

_Hope Fanka BB :)

Fifi nie zmieniaj kochana :) No chyba, że jednak dziewuszka będzie:-D. Adrian jest super i pasuje do Konrada.
    Swoją drogą mi się bardzo Konrad podoba, ale mamy już w rodzinie. Więc u nas raczej będzie Filip jeśli chłopczyk, to typ męża i w sumie mi się też bardzo podoba, choć jeszcze Miłosza mam w czołówce, ale tego już maż odrzuca bo mówi, że w przedszkolu będą na niego Czesio wołać:baffled:. Ale ja ciągle bardziej dziewuszkę wyczuwam, ale zobaczymy:-)

Poleć forum