reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

U mnie teściowa powieziała, ze już przywykła do imienia Tymon, natomiast teść nie jest w stanie rpzeboleć, zwłaszcza, ze znajomych kot ma tak na imie;/....I caly czas o tym przypomina....;/ starsznie mnie to drażni.....:no::no: chociaz ostatnio myslałam bardzo intensywnie o imieniu Aleksander...starsznie mi się podoba...ale M marudził...a nie chce zmienić na tkie imie które jemu sie nie podoba....wiec zostanie Tymon:)
 
reklama
Ikasia Tymon ładniej:)-prościej,a piękno tkwi w prostocie:-) mi się Tymon kojaży z Tomkiem,a to imię bardzo mi sie podoba-zwykłe i proste :-)
 
lkasia w d... mniej teścia, nie słuchaj co gada. a że znajomy nazwał zwierzę ludzkim imieniem to z nim coś nie tak jest ;-) Tymon jest bardzo ładnie
 
tymon to bardzo ładne imie ;* nigdy sie nawet z tym imieiem nie spotkalam ;) a teraz pewnei bedzie moda ;DD


a ja sie pytalam dzis m czy mozemy dac wojtusiowi na drugie mikołaj ;D bardzo mis ie spodobalo ;) powiedzial ze sie zastanowi :) a jego zatanowienei moze trwac do chwili urzędowej hehe ;)
 
Osz fack jak mnie wkur.... Takie komentarze na temat imion dla dzieci dajemy takie jak chcemy Tymon mnie tez sie bardzo podoba !!!!! Ludzie wymyślają naprawde imiona z kosmosu a to jest w zupełności normalne i ładne imię i mi tez sie z Tomusiem kojarzy :)

niewiem do kogo mam sie zwrócić o zmianę imienia mojej córeczki juz wcześniej pisałam powód ale chyba za mały druk był takze proszę jeszcze raz z Gabrysi na Oliwia !!! :)
 
U nas też na początku wszyscy źle odbierali Tymka ;) Tymon = Tymianek itd. Bez sensu. Próbowali nas od tego odwieźć, ale odpowiedź była jasna: chcemy Tymona, bo Tymoteusz za długi a ma być skrót Tymek. I efekt jest taki, że wszyscy się przyzwyczaili i już nikogo to imie nie dziwi.
 
kaczuszka moja teściówka szukając ładniejszego imienia proponowała również Wacka :-Dmi już ręce opadły hahaha jej by się pewnie marzyło żeby to ona wybrała imię i każde byłoby ładniejsze niż to wybrane przez nas. Naszczęście ona nie ma nic do gadania tyle że mnie okropnie zdenerwowała.

Tymek bardzo ładnie:) coraz częściej słysze to imię ale nie znam jeszcze osobiście żadnego Tymonka.
 
Vinguś, ja też bym prosiła o małe zmiany. Już dawno powinnam się zgłosić, ale jakoś wyleciało ze łba ;)
Pani doktor mnie uświadomiła, że obowiązującym terminem jest termin z OM.
Więc proszę mnie przerzucić o ile to nie problem :) na 12.01 (zawsze to 5 dni wcześniej ;) ) i wpisanie imienia Oliwka :) I już będę szczęśliwa jak cholera :D
 
reklama
Do góry