reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

basiekkk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2010
Postów
2 603
Może jeszcze ciut za wcześnie:)
Ale może macie już w główce upatrzone jakieś imiona, albo propozycje kilku imion, które Wam się podobają :)
 
reklama
Ja imiona już mam od dwna w głowie...
chlopak--TYMON
dziewczyna-ZUZIA, GABRYSIA, OLIWIA, MAJA
 
Ja mam imiona 9od dawna :)

Chlopczyk - LEON
dziewczynka - BARBARA

a ja wiem ze kazda chce urodzic przede wszystkim zdrowie dzieciatko ale macie jakies "preferencje" "przeczucia" co do plci ??

bo np w pierwszej ciazy od poczatku czulam ze bedzie chlopak i chlopca tez chcialam :) i w tej tez mam przeczucie ze bedzie chlopak i tez chcialabym chlopaka :)
 
u nas Gabrysia lub Gabriel :) hehe

ja w pierwszej ciąży miałam przeczucie że będzie chłopiec i był, chociaż chcieliśmy dziewczynki. a teściowa do końca mojej ciązy gadała że dziewczynka będzie, myślała, że mądrzejsza od lekarza jest
teraz mam przeczycie na dziewczynkę i zobaczymy czy będzie ;)
 
Ja mam jakoś przeczucie na chlopaka...zreszta caly czas jak mowię o dzidzi to mówię jako "ON"...ale zobaczymy...moj bratanek 4 letni jak mu tlumaczylam e u cioci w brzuszku jest male dzidzi i jak sie spytalam co ma w brzuszku ciocia...to powiedzial ze malą dziewczynkę:-D:-D fajnie by bylo, bo marzę o córusi...ale wazne zeby bylo poprostu zdrowe:) no mysle ze za jakies 10 tyg bedzie wiadomo:p
 
u mnie chyba w 12 tygodniu było już widać że chłopak... pamiętam że bardzo wcześnie to było. no i został chłopaczek, mały rozrabiaka :)
 
My chcielibyśmy dziewczynkę ,ale coś czuję ze będzie chłopak starania były 10dc 12dc i 14dc ,więc ostatni raz w samą owulacje tak mi się wydaje ,więc pewnie chłopczyk:-)Nie mamy imienia dla chłopca jeszcze. Dla dziewczynki Laura
 
ja z córą jak zobaczyłam test wiedziałam że będzie dziewczynka...na tyle byłam tego pewna że nie pytalam sie lekarza na usg o płeć...zrobił to mój mąż bo mi nie wierzył. i się zdizwił hehe.
poza tym wyśmiejecie mnie ale ja śniłam o niej....2 razy i te dwa sny sie spełniły kropka w kropke.

teraz śnił mi się syn. tzn.teraz rok temu gdzieś..ale w sierpniu poroniłam wiec mam nadzieję ze to dotyczyło tamtej ciązy....bo to był straszny sen o chorym dziecku....

ale mimo wszystko chyba bedzie chłopak...ja też do brzusia mowię że to mój kropek....

imiona????

dziewczynka....Liliana,Anastazja to moje typy bo mąż pewnie bedzie miał inne zdanie
chłopiec- Gabriel....ale to też takie wielkie CHYBA
 
reklama
Delewarre mojemu wlasnie Leon sie spodobal a nie chce Antoniego :) ale moze i dobrze bo mi Leos bardziej pasuje :) a jeszcze myslalam o Kajetanie :) ale odpuscilam bo maz nie chcial :)

Diablica takie proroczesny balabym sie
 
Do góry