reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

ja się boję, nie myślę, wymyślę jak będę mogła myśleć:) nie ma to jak tautologia, hehe

ale mam dla Was propozycje: dla syna Kajetan (mój tak ma na imię:)), dla dziewczynki - piękne imię Sylwia(czyli moje:))
 
reklama
Calineczka - Filip piekne imie,chyba weny nabralam. A Lidia to moja mama :)
u nas przez cala ciaze od kiedy sie dowiedzialam o dziewczynce to byla w brzuchu Maja.no ale jak sie urodzila,nie pasowalo nam do niej za grosz.takze Maja u nas zaczeka na nastepna. Jak ktoras pisala,ze na imie Maja albo Oliwia obraca sie 10 dziewczynek...hm to nie jest tak do konca.ja mam pierwsza Wiktorie i jakos 1000 wiktorii u nas nie ma.a tez ludzie mowili,ze takie oklepane.wiec to zalezy czasem od rocznika, mody no i oczywiscie kraju w ktorym sie mieszka ;) ja chce dac imie miedzynarodowe,tak zeby bylo troche polskie i rownoczesnie nie za egzotyczne w kraju w ktorym mieszkam.mysle,ze i Maja i Filip pasuja idealnie. Maja byla modna tutaj ale jakis czas temu i nie ma ich za duzo juz,a Filipa to wogole nie slyszalam;-)
 
wszystkie dzieci znajomych urodzone w 2012 r mają na imię Kacper lub Filip :p

Anisen, mi wczoraj ksiądz powiedział "ale żeś wydziwiła imię". hmmm bagatelka, Nataniel to imię z pisma świętego :p ciągle ma jakieś "ale" co do imienia naszego syna. chodził "po kolędzie" to bidny nie wiedział nawet, że to imię z Biblii, niezły mi ksiądz.
 
vinga- ja tak miałam z Tymonem, nasz proboszcz pytał się czy to w ogóle chrześcijańskie imię:szok::-D to mu zacytowałam skrót info o dwóch świętych Tymonach (przygotowałam się na wizytę ;) )...
 
ivi, a czy musi być imię chrześcijańskie? co im do tego jak nazywamy dzieci. są "najmądrzejsi" a nie znają nawet pisma św
 
reklama
Hej ;-) Ja mam przeczucia, że to chłopczyk.. imię które mi się podoba to Kamilek lub Miłosz.. a dla dziewczynki Laura ;-)
 
Do góry