reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2013' rozpoczęty przez Marzenixx, 15 Maj 2012.

1. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

Zakładam ten wątek bo mimo iż to początek ciąży to nie mam pomysłu co do imion, i tak już ciężko było mi wybrać pierwsze a teraz to wogóle nie mam pomysłów:-D
    Rzucajcie propozycjami nad jakimi imionami myślicie :tak: Może coś ściągne hehhe

2. titilaya

titilaya Fanka BB :)

Paulina albo Aleksander :) ale jeszcze zostało parę ładnych miesięcy, więc wszystko może ulec zmianie ;-)

3. reklama
  4. anka84200

anka84200 Fanka BB :)

Ja kompletnie nie wiem, co mi się podoba to mężowi nie bardzo, zobaczymy jak bedzie wiadoma płeć to się zastanowimy.
    Mi się podobają; Zuzanna, Maja, Lena, Rafał, Karol ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

5. Gizmowa

Gizmowa Fanka BB :)

Jesteśmy z mężem bardzo wybredni jeśli chodzi o imiona. Z dziewczęcych to podoba mi się w sumie tylko Emilka, z chłopięcych roszkę więcej, ale też bez szału: Filip, Szymon...eh. :-)

6. baska201

baska201 Fanka BB :)

My też mamy nie lada problem.. Dobrze, ze to początek to kupa czasu jeszcze..
    Dla dziewczynki Lilianna, Blanka a dla chłopaka Miłosz może Tomek

7. Cluue

Cluue serca mam dwa :)

Jeszcze duużo czasu, wszystko może się zmienić ... ale na ten czas :

chłopiec: Mieszko lub Gabryś

dziewczynka: Marysia lub Alicja :)

8. monika2222

monika2222 Fanka BB :)

Nam się ostatnio podobała Nikola i Natan. Ale to było jakiś czas temu. Nikola w sumie jeszcze może zostać, ale Natan już się odwidział ;).

9. wikcia2007

wikcia2007 Zaangażowana w BB

Jak dziewczynka to Milena, Matylda albo Maja jak chłopiec to Borys, Oskar albo Cyryl:)

10. reklama
  11. traschka

traschka Mama Marysi

u nas burza mózgów, ale niewiele z tego wynika :) Dla chłopca chyba Maciek, a dla dziewczynki może Kasia, ale bez większego przekonania.
    Dla starszej córeczki od pierwszego dnia wiedzieliśmy, że to będzie Marysia :)

12. Polka27

Polka27 Mamusia Zosi

U nas raczej pewne imię dla chłopca HUBERT dla dziewczynki BASIA lub MARIA mamy już Zosię:-)

Poleć forum