reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Marta87 Anielka bardzo ładnie:tak:
Mila Laura też bardzo ładnie, zastanawiałam się nawet nad nim ale jak słysze jak Anglice je wypowiadają to mi się odwidziało:sorry2:
caroline ja tez tak mam, chyba zresztą każdy tak ma:-) u nas tak było z pierwszą propozycją imienia dla chłopca, zbrzydło mi przez jednego "znajomego":dry:
 
reklama
Mila maja mala bedzie miec nazwisko po tatusiu (no chyba, ze jeszcze mi podpadnie i ja zarejestruje inaczej :-p). Tylko ze z imieniem bedzie maly problem, bo nam sie podoba bardziej Suzanna niz Susanna, tylko ze we Wloszech beda to wymawiac "Sudzanna" :dry:
 
Dziewczyny u mnie okazało się, że będzie córeczka i zgodnie z mężem nad kubkiem gorącego kakao podjęliśmy decyzję o nadaniu jej imion Wiktoria Anna :)
 
dziewczyny, zazdroszczę tym które wybrały imię, u nas nadal lipa :( Już bym chciała jakoś imieniem się do maluszka zwracać. W sumie 2 które w miarę wybraliśmy to Filip i Bruno - to propozycja męża. Ale jakoś nie czuje ani jednego ani drugiego. Oczywiście każdy znalazł coś do każdego z tych imion a najbardziej wkurzyła mnie mama -Filip??? no wyskoczy jak Filip z konopi i cały czas coś szukała żeby mi to imię obrzydzić - co trochę jej się udało ;( A Bruna też obrzydzają i jestem w kropce :(
 
biłkabdg bardzo mi się podoba marcel i kojarzy mi się też dobrze także pogratulować wyboru :-)
domiska1 absolutnie nie słuchajcie nikogo jeżeli chodzi o wybór imienia!!! znam przypadki że to dziadkowie wybierali imiona bo tak nalegali i w ogóle!! a to wasze dziecko i wasza decyzja.. mi osobiście i filip i bruno się podobają.. u nas też była masakra bo teście dziwnie kojarzą imię ala.. na początku kręcili głowami a teraz nie mają wyboru bo mąż któregoś dnia powiedział że będzie alicja i koniec kropka .. może wreszcie zacznie im się miło kojarzyć z uroczą małą alą z dwoma kitkami i słodkim uśmiechem :-D:-D:-D
 
reklama
domiska, mi się Filip bardzo podoba. gdyby u nas był chłopiec, to własnie to imię bym wybrała. a mojej mamie tak jak i Twojej się nie podoba i też mi mówiła, że będzie Filip z konopii hahaha :)
 
Do góry