reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Dorciaa - nie będe się spierać :-) w każdej szkole mogą być jakieś ustalenia; natomiast ja od lat dość interesuję się prawem oświatowym i uwierz, ze możesz trafić na taką placówke gdzie normalne jest pisanie dwóch imion.
 
reklama
U mnie jak u Dorci...jedno
za wyjątkiem imion dwu członowych bo to jest kochane róznica i mam nadzieję ze wiecie o tym :cool2:
Co innego pierwsze imię Anna a drugie Maria a co innego imie Anna Maria traktowane jako pierwsze imię :-D
Moi rodzice mnie tak skrzywdzili :dry:

ogólnie wszyscy mówia do mnie Roksana natomiast od pierwszej klasy w dzienniku i we WSZELKICH dokumentach mam wpisane Roksana Magdalena i nie wolno tego rozdzielac :no: to jest jedno imię ..dziwne - Anna Maria chociaż jakoś ładnie brzmi a ja dwa dłuuuuugie imiona mam :baffled:
Moi znajomi nazwali swoją corke Zofia Hanna - to połączenie bardzo mi się podoba i tez jest to jedno imię ..


My chcemy dać pierwsze Borys a drugie Aleksander co by sie dzidzioł nie musiał całe zycie męczyc ( np podpisując umowę z bankiem - tak jak ja :wściekła/y: )

 
reklama
Do góry